DĚSIVÉ VIDEO: Totálně zakrvácený týpek vymítá sám ze sebe démony! Nic šílenějšího jste neviděli!

Krvavé vymítání démonů Foto:
Krvavé vymítání démonů
Foto: Unilad

Krev, řev a děsivé křeče. Tak vypadá novodobé vymítání ďábla. Alespoň v následujícím videu.

 

Zakrvácený muž se třese na umělohmotné židli, zatímco se několik dalších osob pohybuje kolem a stříkají na něj neznámou tekutinu. V pozadí zní bubny. Na hliněném dvoře v Jižní Americe právě probíhá rituál vymítání ďábla, z něhož vznikla kontroverzní nahrávka zachycující jeho průběh.

Článek

Vymítán těhotné dívky Foto:

NECHUTNÉ VIDEO: Brutální záběry vymítání ďábla z těhotné dívky. Říkali jí, že je po smrti!

Dívka o sobě prý vůbec nevěděla a ani netušila, že je těhotná.

Muž po celou dobu sedí na židli a vydává děsivé zvuky, zvedá ruce k nebi a zase je pokládá. Další účastníci rituálu mu je někdy zkříží nad hlavou do tvaru písmene X. Příliš se jinak v celé události neangažují. Mladík ze sebe vyhání démona také skleněnou lahví, kterou se pokouší rozbít o vlastní hlavu. Povede se mu to až na druhý pokus. Poté kolem své židle rozhazuje dýky, jež mu podali do rukou jeho společníci. O významu jednotlivých kroků se můžeme jen dohadovat.

Celé video by vlastně působilo spíš vtipně než strašidelně nebýt velkého množství krve, které vytéká z mladíkových úst a rukou. V závěru nahrávky si pak ještě propichuje kůži uvnitř úst a také v blízkosti hrdla. Tím je pravděpodobně celý proces úspěšně zakončen, protože mu jeho společníci začínají radostně tleskat.

Ve videu si mladík propichuje kůži. Foto:

Článek

reklama

reklama

reklama