FOTO: Slovenští policisté pobouřili internet fotkou mrtvého opilého zajíce! Co je na ní tak strašného?

Hloupí fórek policistů Foto:
Hloupí fórek policistů
Foto: facebook

Někomu to bude připadat jako špatný vtip. Jiní tuto fotografii považují za řádný přešlap.

V tomto týdnu se na internetu objevila fotografie, která vyvolává bouřlivé reakce. Policisté pořídili fotografii z nehody svého služebního auta. Srazili zajíce, který nehodu nepřežil. Autu chybí navíc SPZ.

To, že někdo srazí zvíře, se stává velmi často. Policisté se ale rozhodli nafotit vtipnou scénku. Mrtvému zajíci vložili alkoholtester do tlamy. Bylo na něm vidět číslo 0,34. Fotku umístili na sociální síť.

Reakce veřejnosti byla velmi rozmanitá. Někomu záběr přišel opravdu vtipný a ocenili kreativitu strážníků. Většina ale takovýto černý humor odmítla a policii vytýká neprofesionalitu. Oficiální stanovisko těchto dvou týpků není známé. Jaký názor na to máte vy?

Sražený zajíc zaklíněný v autě a reakce na facebooku Foto: Sražený zajíc zaklíněný v autě a reakce na facebooku. Foto: facebook.com

Článek

Freddie Highmore Foto:

FOTO: Pamatujete si Karlíka z Továrny na čokoládu? Podívejte se, jak vypadá dnes

Je to již 12 let, co se natočil tenhle slavný film. Je jasné, že se dětské hvězdy za takovou dobu určitě hodně změnily. V tomto filmu jich hraje opravdu dost. Jak se...

Článek

Nový trend squiggly brows Foto:

Nový ŠÍLENÝ BEAUTY TREND: Holky si malují na obočí a rty nechutné vlnky! Líbí se vám tenhle hnus?

Nejedná se o vtip. Tohoto vlnkového trendu je plný internet. Mladé americké dívky se nebojí opravdu ničeho. Proč se snaží být za každou cenu originální?

 

reklama

reklama

reklama