FOTO: Tohle je nejtrapnější fotka novorozeněte v historii. Internet neví, jestli se smát, nebo plakat

Tohle je opravdu už moc.  Foto:
Tohle je opravdu už moc.
Foto: facebook

Všichni se smějí této fotce novorozeného miminka. Nejde ovšem o narozené dítě. Někdy se vyplatí počkat alespoň 10 minut, než se umístí fotka na internet. Rodička mezitím stihne alespoň schovat své nejintimnější partie.

V současné době, kdy se absolutně vše umísťuje na sociální sítě, je celkem jisté, že se občas do světa dostane to, co by nemělo. Své o tom může vyprávět jedna čerstvá maminka, která zrovna porodila.

Když nevěnujete dostatečnou pozornost tomu, co se okolo vás děje, ale jediné, co vás zajímá, je nová fotka na Instagram, může to dopadnout podobně.

Zaměřte se na tuto fotografii, je to každodenní situace, nové děťátko s porodní asistentkou – nic divného. Vidíte to?

Vidíte to?  Foto: Vidíte to? Foto: Facebook.com/Bubs Warehouse International

Co to je v pozadí? Maminka děťátka, která se ještě vzpamatovává z porodní bolesti a neví, že každý viděl to, co by mělo zůstat tajemstvím. Ale co! Hlavní je, že je miminko zdravé.

Článek

Jan Tříska spadl z Karlova mostu. Foto:

Herec Jan Tříska z Obecné školy zemřel po pádu z Karlova mostu

Herec Jan tříska je ve vážném stavu v nemocnici. Spadl z Karlova mostu do Vltavy. Zachránila ho dvojice, která plula okolo na výletní lodi.

Článek

Divoký, romantický nebo usmiřovací? Foto:

6 nejčastějších druhů sexu v českých ložnicích! Zažili jste je všechny?

Pořád ta samá intimní akce? To přeci není po čase ani trochu zábava. Jaké jsou nejčastější druhy sexu, které zažíváme? Podívejte se na ně!

reklama

reklama

reklama