GALERIE: Tohle je 6 nejstrašidelnějších míst na světě! Dokázali byste zde strávit noc?

Řada míst nahání husí kůži. Foto:
Řada míst nahání husí kůži.
Foto: Instagram.com

Existuje řada míst, která jsou opředena legendami. Cítíte zvláštní energii, máte strach, ale nevíte proč. Tady je 6 nejstrašidelnějších míst na světě.

Nemusíme jezdit zrovna do Mexika, abychom pocítili strach z něčeho nadpřirozeného. Takový pocit můžeme mít i u sebe doma. Nevysvětlený zvuk, chlad nebo divná atmosféra nás jistě nejednou vylekala. V této galerii si můžete prohléhnout asi ta nejstrašidelnější místa na světě. To, jestli něco nadpřirozeného opravdu existuje, se asi nikdy nedozvíme.

Přinášíme vám 6 nejstrašidelnějších míst na světě.

MEXIKO – OSTROV PANENEK

V Mexiku je řada míst, která jsou opravdu záhadná. Nejeden člověk prohlásil, že se v Mexiku cítí zvláštně. Údajně má celé hlavní město Ciudad de Mexico strašidelnou atmosféru. V oblasti Xochimilco se nachází Isla de las Muñeca (Ostrov panenek). Jeden mexický umělec je zde začal rozmisťovat poté, co našel v moři tělo mrtvé dívky.

ČESKÁ REPUBLIKA – KOSTNICE

Ano, i v České republice máme duchy. Jedno z nejstrašidelnějších míst se nachází v Sedlci u Kutné Hory. Nacházejí se zde pozůstatky přibližně 50 000 osob. Dohromady tyto kosti tvoří interiér celé kaple. Ostatky patří lidem, kteří umřeli ve 14. století na mor.

JAPONSKO – LES AOKIGAHARA

Leží u japonské hory Fuji. Les je známý jako Les sebevrahů. Není v něm žádný problém zabloudit. Les se vyznačuje zvláštní silou, které nutí lidi k sebevraždě. Ročně zde zemře přes 100 lidí. Les má svůj tým lidí, kteří v něm hledají mrtvá těla.

ANGLIE – TOWER OF LONDON

Londýnská věž je známa jako jedna z nejvyhledávanějších památek v tomto krásném městě. Jeho temná historie ukrývá mnoho smrti. Zde v minulosti probíhalo mučení a vraždy. Z tohoto důvodu se sem sjíždějí lovci duchů z celého světa. Údajně se lidem zjevil duch Jindřicha VI.

USA (KENTUCKY) – SANATORIUM WAVERLY HILLS

Sanatorium bylo zrušeno již roku 1961. Považuje se za jedno z nejstrašidelnějších míst na světě. Zemřelo zde mnoho lidí na tuberkulózu. Dokonce se zde odehrály i sebevraždy zdejších zaměstnanců. Blikající světla a stíny jsou tu na denním pořádku.

USA (COLORADO) – STANLEY HOTEL

Stephen King se tímto hotelem nechal inspirovat. Údajně se mu zde sám vybalil kufr, když na chvilku z místnosti odešel. Bydlel v pokoji 217. Nejvíce však straší v pokoji 418. Hlasy dětí tu slýchávají jak hosté, tak personál.

STANLEY HOTEL Foto:

 

Článek

Článek

Zbytečnosti, které vlastní skoro každá domácnost Foto:

GALERIE: 10 nesmyslných věcí, které zaručeně budete chtít doma!

Pokud řeknete, že nic takového nevlastníte, tak jste buď nejpraktičtější lidé na světě, nebo kecáte. Každá správná domácnost má doma něco, co víme, že nikdy nepoužijeme,...

 

reklama

reklama

reklama