DĚSIVÉ FOTO: Chtěla zářivější úsměv, ale draze za něj zaplatila. Přišla o zuby kvůli bělení!

Chtěla zářivý úsměv a... Foto:
Chtěla zářivý úsměv a...
Foto: profimedia

Třiačtyřicetiletá Britka Kellie Taylor využila výhodné nabídky bělení zubů. Jenže žena, která jí zákrok v salonu krásy prováděla, neměla povolení a bělení zpackala. Použila peroxid, který Kellie vybílil celou pusu.

Chemikálie oslabila ženiny dásně natolik, že zubařovi nezbylo nic jiného než Kellie zuby vytrhnout. V ústech jí tak zůstala děsivá díra, která pochopitelně nešla skrýt. Jenže vzhledem to nekončilo. Kellie trpěla bolestmi.

Ty se objevily hned po zákroku a žena musela dva týdny brát prášky proti bolestem. Nakonec musela k zubaři, který měl jen jedno řešení, protože zachránit zuby už nešlo. I když má teď Kellie umělý chrup, její vlastní zuby to nenahradí, navíc ještě není ve věku, kdy by bylo normální zubní protézu nosit.

S kosmetičkou se proto soudila. Jenže soud jí vynesl ani ne desetitisícové odškodné a vrácenou cenu za zákrok. Mnohem vyšší pokutu pak obviněná platila britské dentistické radě.

Chtěla zářivý úsměv a... - Obrázek 1 Foto:

Článek

Dokázala to za rok a čtvrt! Foto:

FOTO: Z bečky kráskou. Žena hubla 6 kilo za měsíc, ale to nestačilo, nakonec musela pod skalpel...

Teprve dvacetiletá Kaitlyn Smith vážila neuvěřitelných 187 kilo, lékaři jí proto doporučili, aby podstoupila zmenšení žaludku a zastavila tak tloustnutí, které by vedlo k...

Článek

Změna je život... Foto:

KRVAVÉ FOTO: Usekl si obě uši, aby vypadal jako papoušek. A tím to nekončí, chce si přeoperovat...

Ted Richards z Bristolu má sen. Chce vypadat přesně jako jeho milovaný papoušek. Muž, který má na sobě přes stovku tetování a padesát piercingů se rozhodl nechat si...

reklama

reklama

reklama