DĚSIVÉ VIDEO: Duch se procházel ve vinárně v centru města. Zachytily ho bezpečnostní kamery

duch_1

Vyděšený majitel vinárny Dreamwater Lounge v britském městě Warrington zavolal třesoucím se hlasem odborníky na paronormální jevy. Jeho bezpečnostní kamery totiž natočily, jak se ve vinárně prochází duch!

Majitel Simon Ellison přiznává, že vinárna v centru města je trochu děsivá. Žádný důkaz tohoto tvrzení ale nikdy neměl. Až do minulé soboty.

"Na záběru z bezpečnostních kamer je jasně vidět, že se zapnulo nahrávání, protože kamery registrovaly pohyb. Obraz se zatřásl a je vidět, že po lanovém mostě vinárny přechází, resp. proplouvá šedivá postava," říká majitel původem z Manchesteru. Vinárna je totiž koncipovaná jako vrak lodi a lanový most je součástí stylové dekorace.

Záběry Ellison nahrál na YouTube a okamžitě vzbudil zájem lovců duchů, kteří chtějí přijet vinárnu prozkoumat. Není tedy jisté, jestli se nejedná jen o skvělou marketingovou kampaň, jak zpropagovat upadající vinárnu.

Děsivé. Foto:

Článek

Je to opravdu její matka? Foto:

Pozdrav ze záhrobí: Těhotnou ženu vyděsil ultrazvuk miminka. Viděla na něm ducha své mrtvé matky!

Rebecca Melia (30) přišla o svoji matku v únoru tohoto roku. Nestihla jí ani říct, že bude počtrnácté babičkou. O to větší šok byl, když se tvář její matky zjevila na...

Článek

ZÁHADA: Předpověděly 11. září a povídají si s princeznou Dianou. Američankám prý radí duchové!

Jednovaječná dvojčata Terry a Linda Jamiesonovy z USA prý věděly o útocích na světové obchodní centrum už rok předem. Duchové jim napovídají skrze automatické psaní, kdy...

reklama

reklama

reklama