FOTO: Chtěla si pořídit fotku svých nenarozených dvojčat. Když však lékaři udělali ultrazvuk, zůstali v šoku! Bylo tam...

Lékaři zůstali v šoku. Foto:
Lékaři zůstali v šoku.
Foto: facebook.com

Tahle máma je opravdu hrdinka! Málokterá by se zachovala stejně...

Nastávající maminka Sammi Edes se s manželem těšila rovnou na dva přírůstky do rodiny. Čekala dvojčata a její bříško se podle toho rychle zvětšovalo. Aby měla na své těhotentví památku, rozhodla se nechat si udělat fotku z ultrazvuku.

214632422132 Foto:

Jenže jakmile lékaři ultrazvuk udělali, zůstali jako oněmělí. Ultrazvuk totiž zachytil tlukot dalšího srdíčka! Sammi nenosila dvě děti, ale tři! Místo radosti z tak velké nadcházející rodiny však přišly obavy. Všichni tři bratři totiž sdíleli jednu placentu a bojovali tak o přežití, protože ta nedokázala zajistit dostatek potravy pro všechny. Rizikové těhotenství se nakonec na radu lékařů rozhodla Sammi ukončit už ve 30. týdnu a podstoupila riskantní císařský řez. Kdyby tak neučinila, její děti by měly malou šanci na přežití.

Takto však na svět přišli tři zdraví chlapečci Hunter, Geoffrey a Thomas, kteří mají tu nejodvážnější mámu na světě. Pro otrlejší z vás tu máme i fotku placenty se jmény všech tří chlapců.

Placenta tří miminek. Foto:

Jaké grimasy dokážou miminka? Podívejte se do galerie.

Miminka grimasy - Obrázek 1 Foto:

Článek

Matce došla trpělivost! Foto:

VIDEO: Matka to nevydržela a svoji EMO dceru přeměnila v sexy krásku. Po proměně dívku nepoznáte!

Ať se nám to líbí, nebo ne, většinou se ukáže, že maminka měla pravdu. Jako v případě téhle dívky, kterou si už musela vzít její matka do parády, protože se nemohla dívat...

Článek

reklama

reklama

reklama