FOTO: Holka si chtěla udělat sexy selfíčko. Kvůli tomuto detailu se jí ale směje celý internet! Poznáte, co je na fotce špatně?

Co je na obrázku špatně? Foto:
Co je na obrázku špatně?
Foto: twitter.com

Tohle jí vážně přijde normální?

Na sociálních sítích můžeme vidět podobné fotky snad každý den. Holka se chystá na párty nebo jen prostě někam ven a ještě před odchodem samozřejmě nemůže zapomenout na rádoby sexy selfie u zrcadla, na kterém všem ukáže, jak je zatraceně sexy. Jenže této holce se podobná fotka vymstila tím nejkrutějším způsobem a aktuálně se jí směje celý internet.

Článek

Mladá Alyssa se chtěla celému internetu pochlubit, jak jí to sekne v nových šatech. Nějak jí však nedošlo, že za ní na zemi je opravdu děsivý nepořádek a dívka by si měla ve slovníku nejspíš najít význam slovesa uklízet. Oblečení a všemožné věci se u ní povalují všude po zemi a člověk aby se bál vůbec někam šlápnout. A holce to navíc přijde zcela normální.

To pak nemohlo uniknout internetovým škarohlídům. Zatímco někteří jsou z jejího nepořádku zděšeni a považují ho téměř za nechutný, dalším je žena pro smích a dělají si z ní legraci. Na tohle selfíčko asi holka jen tak nezapomene.

Vážně jí ten nepořádek přijde normální? Foto: Vážně jí ten nepořádek přijde normální? Foto: twitter.com

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama