FOTO: Vrátil se Hitler? Kolem jeho domu se pohyboval podivný muž s typickou patkou a knírkem

Kolem rodného domu Adolfa Hitlera se začal objevovat jeho dvojník Foto:
Kolem rodného domu Adolfa Hitlera se začal objevovat jeho dvojník
Foto: profimedia.cz

Typický knírek, účes i dobová uniforma. Rakouská policie zatkla týpka, co si hrál na Hitlera.

V rakouské obci Braunau am Inn, rodném městě Adolfa Hitlera, se poslední dny děly velmi zvláštní věci. Kolem domu, kde nacistický diktátor trávil dětství, byl několikrát spatřen asi třicetiletý muž, který se snažil Hitlera co nejvěrněji napodobit. Svědci ho údajně zahlédli také v nedalekém baru, kde se přítomným představoval jako Harald Hitler. Několik lidí mluví také o tom, že si v knihkupectví listoval magazíny s válečnou tematikou. 

Článek

Kromě města, kde se v roce 1889 Hitler narodil, se diktátorův imitátor objevil také ve Vídni a ve Štýrském Hradci. Rakouskou policií byl nakonec zadržen ve městě Ried im Innkreis. Kolem Hitlerova rodného domu v poslední době nevíří prach jen bláznivý napodobovatel, ale také otázka vlastnictví nemovitosti. Rakouský parlament chce totiž stavbu upravit, aby nemohla dál sloužit jako projev úcty nacistům a jako cíl případných dalších vtipálků. 

Adolf Hitler Foto:

Článek

Těžká voda z Norsk Hydro, kvůli ní se umíralo  Foto:

Kdo může za to, že Hitler neměl atomovou bombu?

Když Hitler zabral Norsko, jeho prioritním zájmem bylo prudce urychlit výrobu oxidu deuteria, tzv. těžké vody. V závodech v atomovém zbrojení mu mohla zajistit vítězství

Článek

Adolf Hitler  Foto:

Adolf Hitler si oblíbil užívání kokainu. Kdo mu ho podával?

Byl Adolf Hitler narkoman nebo se kokainem léčil?

reklama

reklama

reklama