Extrém

28. června 2017 18:06

redakce Prima Lajk

Seznamte se s nejošklivějšími psy na světě!

Je nám potěšení představit vám Martu, nově korunovanou vítězku soutěže o nejošklivějšího psa na světě, která se každoročně koná v Kalifornii. Bylo v ní přihlášeno celkem 14 nejohavnějších psů světa, ale Marta byla bezkonkurenčně nejhorší z nejhorších. Je drzá, nestydatá a prý taky dost uprděná. Její majitelé tuto tříletou neapolskou mastiffku charakterizovali takto: „Tohle je 57 kg těžká fena, která jen slintá, chrápe a prdí, navíc je hlasitá a hloupá. Šéfuje ale všem ostatním psům v okolí a dbá na to, aby všichni příchozí hosté byli náležitě oslintaní.“ Za výhru získala 1 500 dolarů, trofej a bezplatnou cestu do NYC, aby se tam setkala s miliony svých fanoušků.

Druhým v pořadí byl malý pes jménem Moe. V 16 a půl letech byl nejstarším účastníkem soutěže a jen dokázal, že nejlepší přítel člověka může být ošklivý v každém věku. Na třetím místě pak skončil Chase. Podle jeho páníčka si ho všichni běžně pletou s domácím skřítkem Dobbym z Harryho Pottera. Dejme tomu, že nazývat psy ošklivými je trochu kruté, tato soutěž je ale od toho, aby oslavovala právě tyto nedokonalé čtyřnohé jedince. A že účastníci letošního ročníku byli v tomto ohledu hodně kvalitní se můžete přesvědčit v naší galerii. A třeba si i sestavíte vlastní žebříček.

Sdílejte článek
Štítky pes vítěz Kalifornie galerie Harry Potter sportovní soutěž soutěž ošklivý pes