GALERIE: Slavný král Instagramu přišel o svůj majetek a celý internet se mu směje. Kolik peněz dluží?

Král Instagramu přišel o majetek.  Foto:
Král Instagramu přišel o majetek.
Foto: Instagram.com a Profimedia.cz

Internetová hvězdička se ráda chlubila svým životem v luxusu. Za chvíli bude ráda, když bude mít vůbec na chleba.

Gianluca Vacchi je ostře sledovanou italskou celebritou a zejména hvězdou Instagramu, která se může pochlubit více než 11 miliony sledujících. Společně s o něco slavnějším Danem Bilzerianem tak patří mezi nekorunované krále Instagramu. Ostatně stejně jako on, i Vacchi postavil svou “slávu“ na tom, že se chlubí jen svým nekonečným užíváním si luxusu se sexy ženami na moři a stylových jachtách. Jenže tomu už je evidentně pomalu konec.

Článek

Italské primadoně byla totiž nyní kvůli jejím dluhům, které evidentně nechtěla splácet, zabavena velká část majetku, včetně luxusní jachty a mnoha honosných vil. On a jeho firma totiž dluží v přepočtu neuvěřitelných 273 milionů korun a banky po dlouhém čekání začaly nemilosrdně jednat a zabavily mu majetek v této hodnotě. Vacchi se sice tváří, že se jedná pouze o malý dluh a celou situaci se mu podaří vyřešit. Lidé mu ovšem příliš nevěří. Naopak se mu celý internet začíná škodolibě smát.

Playboy a DJ, který se světu vytahoval svým životem v luxusu a nicneděláním, je tak najednou téměř na mizině a internetoví rejpalové si tento fakt samozřejmě velmi užívají. Na jeho Instagramu nešetří vtipnými komentáři a vznikla dokonce facebooková stránka, na níž lidé dávají Vacchimu tipy na novou práci. A nabízejí mu například přivýdělky typu “řidiče“ šlapadel. Slavný internetový vejtaha zkrátka tak trochu sklízí, co si zasel. Uvidíme, zda se mu z ničivých dluhů podaří dostat.

Italský playboy Gianluca Vacchi.  Foto:

Článek

Dan Bilzerian je asi tajně romantik Foto:

GALERIE: Dan Bilzerian přiznal, že se v den, kdy sbalil svou holku, vyspal s několika jinými. Neuhodnete, kolik jich bylo!

Dan Bilzerian má novou holku. Jejich vztah přitom odstartoval v typickém bilzerianovském stylu.

Článek

Dan Bilzerian a Sofia Bevarly Foto:

GALERIE: Dan Bilzerian si konečně našel přítelkyni. Uchvátila ho tahle sexbomba!

Tak to vypadá, že i vyhlášený král divokých večírků a vyznavač polygamie se konečně zamiloval.

reklama

reklama

reklama