GALERIE: Tahle učitelka měla sex s několika svými žáky. Spala i se dvěma za den! Kolik jich nakonec svedla?

Měla sex se studenty. Foto:
Měla sex se studenty.
Foto: facebook.com

Je vdaná, i přesto si do svého bytu ráda vodila mladé zajíčky.

Další z případů nestydaté učitelky, která se se svými žáky sblížila více, než je zdrávo, se udál v Arkansasu. Pětadvacetiletá Jessie Lorene Goline, která vyučovala výtvarnou výchovu na dvou středních školách, se kromě výuky až příliš sblížila rovnou se čtyřmi svými studenty, s nimiž měla opakovaně pohlavní styk. Žena byla přitom v době svých úletů několik let vdaná.

Článek

Průběh jejích románků byl vždycky stejný. Jessie si se studenty začala nejdříve psát zprávy, poté jim posílala své fotografie ve spodním prádle a brzy nato došlo k sexuálním hrátkám. Žáky si pak většinou zvala k sobě domů. Došlo dokonce i k situaci, kdy se vyspala se dvěma studenty během jednoho dne. Jednoho si zkrátka přivezla domů ráno a poté ho odvezla zpátky do školy, druhý ji navštívil později odpoledne.

Celý skandál se pak provalil poté, co na její praktiky přišel rodič jednoho ze studentů. Jessie je tak nyní logicky bez práce a čeká na soud. Trestní stíhání je přitom omezeno na jediný případ. Třem studentům už totiž bylo 18 let, pouze jeden z nich byl pod zákonnou hranicí. Žena se ovšem brání, že kluk o svém věku lhal. I přesto jí ale hrozí až 40 let vězení. Uvidíme, jak soud nakonec dopadne.

Jessie Lorene Goline s chudákem manželem. Foto:

Článek

Erin byla zatčena za sex se třemi studenty. Foto:

GALERIE: Na internet se dostaly žhavé fotky učitelky, která byla zatčena za sex se třemi středoškoláky. Nedivíme se jim...

Erin Elizabeth McAuliffeová, učitelka matematiky ze Severní Karolíny, byla zatčena za sex se třemi dospívajícími studenty ve věku 16-17 let. Přes noc se tato kauza stala...

Článek

reklama

reklama

reklama