GALERIE: Tahle žena prodává své panenství! Chce tak splatit rodinné dluhy. Kolik za to dostane?

Rozhodnutí (doslova) za všechny prachy! Foto:
Rozhodnutí (doslova) za všechny prachy!
Foto: youtube.com

Taková obětavost se jen tak nevidí.

Dvacetiletou Katherine Stone potkalo před dvěma lety velké neštěstí, když její rodinný dům vyhořel. A bohužel nebyl pojištěný. Neutěšenou situaci nedokázala dlouho vyřešit, až před pár měsíci ji zaujala reklama na internetu. A Katherine, stále ještě panna, se rozhodla splatit dluhy za dům pomocí práce v nevěstinci.

Článek

Na jednom takovém ranči v Nevadě pracuje už několik měsíců, s nikým ovšem zatím nespala. Chce totiž se svým prvním mužem nejprve vybudovat určitý vztah, než mu prodá své panenství. A že cenovka je momentálně docela vysoko – v přepočtu na téměř deseti milionech korun!

Článek

ta první Foto:

GALERIE: 5 holek, které na svém panenství vydělaly miliony!

Některé ženy si své panenství šetří pro první velkou lásku, jiné pro svatební noc, a jsou i holky, které ho prodají chlapíkovi s pořádně tučným kontem! Důvod? Chtějí...

Katherine tvrdí, že se svým tělem může dělat, co chce. Pokud se takto rozhodla vyřešit svou situaci, přejme jí, aby s boháčem, jenž ji o věneček připraví, nalezla i skutečné štěstí. Podívejte se na zvláštní dívku do galerie:

Katherine (vlevo) s kolegyněmi. Foto:

Článek

Za kolik modelka prodává svou nevinnost? Foto:

GALERIE: Ruská královna krásy záhadně zmizela. Odjela do Dubaje, aby Arabům prodala své PANENSTVÍ! Za kolik?

V Rusku je možné cokoliv, o tom jsme se přesvědčili už mnohokrát. Ale tato zpráva nemá obdoby! Ruské modelce Anně Freschenko nestačilo, že vyhrála soutěž krásy. Rozhodla...

reklama

reklama

reklama