GALERIE: Teenager si stěžoval na bolest v žaludku. Lékaři z něj vytáhli tuhle odpornost

Teenager měl v žaludku chuchvalec plastů a dřeva  Foto:
Teenager měl v žaludku chuchvalec plastů a dřeva
Foto: profimedia

Dovedete si představit, že byste jedli jen plasty a dřevo?

Když se 16letý chlapec dostal do nemocnice v Indii a stěžoval si na bolest žaludku a problémy s dýcháním, doktoři předpokládali, že se jedná o běžné žaludeční vředy. K jejich velkému překvapení ale předběžné vyšetření ukázalo, že měl Arjun Sah v žaludku chuchvalec tvořený kousky plastů a kusy dřeva. Arjun poslední týden před návštěvou doktora úplně přestal jíst a drasticky tak ubral na váze. Celkem zhubl přibližně 15 kilo.

Když si chlapec začal stěžovat na dušnost a neschopnost se pořádně nadechnout, jeho otec s ním okamžitě spěchal do nemocnice v Bhathindě v Panjabu. Tam doktoři Arjunovi provedli endoskopii a byli šokováni množstvím plastových a dřevěných částeček v jeho žaludku. Lékařský tým chlapce dvakrát operoval a vytáhl z jeho žaludku celkem 300 gramů plastu a dřeva. V naší galerii se můžete podívat, jak vypadal zmíněný chuchvalec. A pravděpodobně nám dáte za pravdu, že obyčejné stravitelné potraviny asi budou o něco vhodnějším zdrojem obživy.

Teenager měl v žaludku chuchvalec plastů a dřeva - Obrázek 1 Foto:

Článek

Co to, sakra, je?  Foto:

VIDEO: Děsivé video, které vystrašilo i lékaře. Muž měl v žaludku obří...

Glenn Williams (67) měl kýlu. Ta se postupem času zvětšila až do velikosti fotbalového míče. To je až 10krát větší objem než má klasická kýla.

Článek

Śivam trpí vzácnou poruchou známou jakou Rapunzel syndrom Foto:

Děsivé! Lékaři odstranili ze žaludku čtyřletého chlapce 1,2 metru vlasů!

Sivam si vytrhával a jedl své vlasy po dobu cca devíti měsíců, často zvracel, nemohl prakticky vůbec nic normálního pozřít. Došlo to až k podvýživě a dehydrataci. Ke konci...

reklama

reklama

reklama