GALERIE: Trapas roku! Dívka se na prvním rande zasekla v okně, když z něj chtěla vyhodit bobek. Museli ji zachraňovat hasiči

Nejtrapnější rande v dějinách? Foto:
Nejtrapnější rande v dějinách?
Foto: profimedia.cz

Myslíte si, že vaše první rande dopadají většinou obrovským trapasem? Tak to vás příběh následující holky zřejmě dost uklidní.

Seznamování na internetových a mobilních seznamkách je často velmi ošidné a následná rande potom často dopadají velmi rozpačitě. To, co ale zažil britský student Liam Smyth, je ovšem bizár těch největších rozměrů atakující cenu za nejhorší rande všech dob.

Liam se s dívkou, která nechce být (logicky) jmenována, vydal na romantickou večeři do restaurace. Vše šlo relativně dobře, dvojice si rozuměla. Poté si ovšem musela dívka odskočit na “velkou“. A zde začalo něco, na co asi Liam nikdy nezapomene. Když totiž chtěla dívka spláchnout, záchod se jaksi zablokoval a exkrement zůstal i nadále v míse. Dívka ovšem místo toho, aby došla za obsluhou a upozornila je na závadu, začala kvůli prvnímu rande neskutečně panikařit.

Článek

Největší zoufalci na Tinderu Foto:

GALERIE: 20 největších zoufalců na seznamkách, kteří nikdy nikoho nesbalí

Lidé, kteří na seznamkách asi opravdu jen tak někoho nesbalí.

Nenapadlo ji proto nic inteligentnějšího, než nežádoucí obsah toalety vyhodit z okna. To se jí ovšem nepodařilo a její exkrement uvízl v meziprostoru mezi okny. Ona proto začala panikařit ještě víc a šla poprosit o pomoc právě Liama. Když mu situaci vysvětlila, tak kluk nemohl věřit svým uším, i přesto jí šel s bizarním problémem pomoci.

Jelikož se totiž jednalo o amatérskou gymnastku, napadlo je, že dívka vleze do okna a nechutnou nadílku v meziprostoru následně vyhodí ven. To se jí sice podařilo, zároveň se ovšem v okně zasekla. A jelikož se opravdu neměla jak dostat ven, na místo museli být přivoláni hasiči, kteří ji z okna vysvobodili. Obrovského trapasu ji ale neuchránili.

A jak toto šílené rande nakonec dopadlo? Světe, div se, vůbec ne špatně. Liam se od té doby viděl s dívkou ještě na další schůzce a jedná se podle něj o velmi milou slečnu. Jestli z toho bude vztah, je prý sice zatím ve hvězdách, to nejhorší už ale mají podle jeho slov asi za sebou. Má pravdu, nic trapnějšího už se jim asi ve vztahu opravdu stát nemůže. I když za Liamovy fotky na sociálních sítích mu dívka taky děkovat nebude.

Dívka se na prvním rande zasekla v okně. Foto:

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama