GALERIE: Týpek chtěl sbalit holku tím, že se k ní choval jako naprostý blbec. Její drsná odpověď vás odrovná

Týpek se choval k dívce jako totální blb. Foto:
Týpek se choval k dívce jako totální blb.
Foto: twitter.com

To si vážně myslel, že s něčím takovým může uspět?

Američanka Kat Havoc je komička, která se na Facebooku často chlubí svými neúspěšnými úlovky na Tinderu a internetových seznamkách. Něco nám ale říká, že tento její "úlovek" už asi nikdo nepřekoná. Muž totiž zvolil dosti podivnou taktiku, když se ženu začal najednou urážet a choval se k ní jako největší idiot.

Doufal nejspíš, že řečmi o tom, jak je ošklivá a má tlustý zadek či stehna, ji zdeptá a ona nakonec svolí ke společné schůzce a následně i k sexu. Tohoto kroku ovšem v jejím případě krutě litoval.

Článek

Muž začal psát dívce úchylné zprávy. Foto:

GALERIE: Dívka poprosila muže o pracovní radu. On jí začal psát tyto úchylné zprávy, které šokovaly internet!

Chtěla poprosit zkušeného podnikatele o radu. Místo toho nestačila věřit svým očím.

Kat totiž přišla s opravdu drsnou odpovědí. V té líčí, jak jí bylo celý den zle a cítila, že je něco špatně. Až poté, co viděla na mobilu zprávu od muže, jehož tvář podle jejích slov vypadá jako kombinace hipstera a neudržované vaginy, jenž se naváží do jejího vzhledu, věděla, odkud vítr fouká.

Kat se poté navážela do jeho postavy, jež připomíná policistu v důchodu, či jeho vlasů. Jeho pokus mu tedy vůbec nevyšel a ona si z jeho urážek vůbec nic nedělá. Naopak je vzala s humorem a zareagovala tím nejlepším možným způsobem. Dala mu zkrátka ochutnat jeho vlastní špinavé triky.

Týpek urážel holku na seznamce. Foto:

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama