KRUTÉ: 12letou dívku zachránili před znásilněním tři LVI! Neuvěříte, proč to šelmy udělaly…

Lvi zachránci Foto:
Lvi zachránci
Foto: profimedia

V Etiopii s vysokou mírou sexuálních zločinů a vynucených manželství žijí mnohé dívky v neustálém strachu ze znásilnění. Tentokrát se na teprve dvanáctiletou dívku vypravilo sedm mužů! Dívka pochopitelně křičela a to vzbudilo pozornost lvů.

Ti se pohybovali nedaleko, a když si všimli, co se děje, začali se o incident zajímat. Přiblížili se k sedmi mužům, kteří znásilňovali křičící dívku a zaútočili na ně. Odehnali je a dívku vzali pod svou ochranu. Tam vydržela celý den, dokud ji nenašli policisté. Potom se šelmy stáhly do lesa.

Podle expertů je možné, že lvi zaměnili dívčin křik za zvuky, které vydávají lvíčata. To je přimělo, aby šli trpící „kotě“ zachránit. Zabránili tak hnusnému činu, za kterým stojí sedm pachatelů. Čtyři násilníky už policie zatkla, také díky lví záchraně.

Článek

Znásilňoval jsem tě ve spánku, přiznal mladík svojí bejvalce. Případ skončil u soudu

Magnus M. Hustveit původem z Norska se brání, že šlo o zločin bez oběti, protože jeho irská přítelkyně během znásilňování spala. Pětadvacetiletý mladík se k činu přiznal,...

Článek

Hromadné znásilnění se uskutečnilo na popud kněze Foto:

Rodina nechala dívku (16) svázat a hromadně znásilnit. Domnívali se, že je posedlá ďáblem

Děsivý případ se stal na severu Argentiny v městě General Pinedo. Dívka, která již několik let měla halucinace, se se svými rodiči vydala za evangelickým knězem. A právě...

reklama

reklama

reklama