Muž našel cizí peníze u bankomatu. Když zjistil, komu patří, rozhodl se pro tenhle nečekaný čin

Laskavý Bobby se synem. Foto:
Laskavý Bobby se synem.
Foto: facebook.com

Tohle nemůžete přejít jen tak.

Bobby Puryear si šel vybrat peníze z bankomatu u jeho banky. Zjistil, že po předchozím zákazníkovi tam zůstalo 500 dolarů, tedy přes 12 tisíc korun. Šel do banky a vysvětlil jim situaci. Druhý den se bance skutečně podařilo najít předchozího uživatele bankomatu – jednalo se o důchodkyni Edith, které bylo 92 let!

Článek

Bobbymu moc děkovala a říkala, že si vybrala peníze na nájem. Bobby byl rád, že udělal správnou věc, tím to ovšem neskončilo. Přemýšlel, jak málo peněz důchodkyně má a rozhodl se jí poslat ještě dalších 200 dolarů na účet. Poté se k tomu samému odhodlali i zaměstnanci banky a poslali dalších 500 dolarů jako předčasný vánoční dárek!

Článek

Nevěsta se rozhodně nestydí. Foto:

VIDEO 18+: Nevěsta si nechala od svatebčanů osahávat prsa, aby vydělala peníze na líbánky. Záběry nejsou vhodné pro mladistvé!

Svatba je velmi drahý večírek. A není tedy překvapením, že novomanželům často nezbydou peníze na líbánky. Tato nevěsta se však rozhodla vzít starost o manželský rozpočet...

Bobby pak Edith pozval i na oslavu Dne díkuvzdání a objednal jí rozvoz jídla domů, takže důchodkyně teď má každý den teplé jídlo. Je opravdu neuvěřitelné, jak jeden laskavý čin nastartuje řetězec dobroty!

Článek

Podívejte se i na to, jak lze jedním příspěvkem na Facebooku zachránit krachující obchod:

Obchod zel prázdnotou. Foto:

reklama

reklama

reklama