Nepozorný týpek si sedl na nabitou zbraň a ustřelil si penis. Teď mu za to navíc hrozí vězení!

Nebezpečná zbraň Foto:
Nebezpečná zbraň
Foto: iStock
Témata: Penis, zbraň, zranění

Tenhle týpek se asi k žádné zbrani hodně dlouho nepřiblíží.

Určitě jste si všimli, že ve spoustě akčních filmů nosí hlavní hrdinové pistoli v pouzdře na přední straně kalhot. Když se nad tím zamyslíte, je to poměrně nebezpečné vzhledem k blízkosti choulostivých míst – stačí jedno nechtěné zmáčknutí spouště a konkrétně muži mají doslova po ptákách. Své o tom ví Cedrick Jelks, muž z Floridy, který to zažil na vlastní kůži. Jednoho dne, když nasedal do auta, si ke své smůle sedl zrovna na místo, kde byla položená zbraň – nabitá a nezajištěná. Nyní si jistě dokážete domyslet, co následovalo. Muž dosedl tak nešťastně, že si podle místních médií rozstřílel penis na kousky a musel být okamžitě přepraven do nemocnice.

Článek

Kromě skutečnosti, že už nikdy nemusí mít zpět své mužství v plné síle, mu hrozí ještě větší problémy. Ještě před tímto incidentem byl totiž odsouzen za držení kokainu, takže měl zakázáno vlastnit zbraň. Policie proto nyní řeší, kdo byl jejím majitelem a proč ležela nabitá a zamčená na sedačce v autě. Upřímně, není moc horších věcí, které se mohou muži stát – nejprve si doslova zastřelí penis a pak si kvůli tomu ještě možná nějaký čas posedí za mřížemi. Prostě den blbec. 

A jak vypadá muž, který má mnohem více zbraní a evidentně s nimi umí lépe zacházet? Podívejte se v naší galerii.

Nejozbrojenější člověk na světě - Obrázek 1 Foto:

Článek

Článek

Jak se vám líbí? Foto:

GALERIE: Tohle jsou nejžhavější vojandy světa! Instagramový účet je ukazuje ve zbrani a v plavkách. Jaký stát má takhle sexy armádu?

Izrael má povinnou vojenskou službu i pro ženy. Jeden instagramový účet posbíral na 2 tisíce fotek dívek, které po dovršení dospělosti museli sáhnout po samopalu a na čas...

reklama

reklama

reklama