Pokud udržujete vztah se svými ex, můžete být psychopat, potvrdili vědci

Udržování vztahu se svým ex neznačí nic dobrého.  Foto:
Udržování vztahu se svým ex neznačí nic dobrého.
Foto: Warner Bros.

Alespoň to tvrdí nedávná kontroverzní studie výzkumníků z Oakland University.

Patříte k těm, kteří se nedokážou vzdát své bývalé lásky a udělat za vztahem tlustou čáru? Tak čtěte pozorně. Práce, která vyšla v magazínu Science Direct, zkoumala, zda existuje nějaká spojitost mezi osobností člověka a tím, jak se vypořádává s předchozím vztahem.

Článek

Jak snadné je zmanipulovat fotky z posilovny? Foto:

GALERIE: Fitness vlogerka odhalila, jak jsou všechny fotky na sociální médiích falešné! Má pravdu?

Sdílíte fotky z posilovny, časové proměny a hubnutí? Pak jste podle této fitness vlogerky falešní!

Výzkumníci Lisa Welling a Justin Mogilski oslovili 860 respondentů a ti měli odpovídat na pár otázek, týkající se jejich bývalého vztahu a toho, co očekávají od přátelství. Podle výsledků vyšlo najevo, že lidé s „temnější“ osobností se svých ex nechtěli vzdát a dělali si z nich kamarády, než aby s nimi přišli o veškerý kontakt. Pokud budeme konkrétní, jednalo se o lidi trpící narcismem a s různými psychickými problémy. Ale nezoufejte, neznamená to, že musíte být ve skrytu duše masový vrah. Můžete mít například pouze problémy s nedostatkem empatie. Takže až budete příště chtít v opilosti volat své bývalé lásce, dobře si to rozmyslete.

Uvědomte si, že jde jen o sex. Nebudete dostávat kytky k narozeninám nebo zamilované smsky. Dokážete se s tím vyrovnat? Foto:

 

Článek

Vidíte tam tu podobu? Foto:

GALERIE: Mrcha z filmu Protivný sprostý holky opravdu existuje! Tahle sexy dvojnice se díky internetu stala okamžitě celebritou

Milovníci kultovního filmu Protivný sprostý holky pozor – Regina George má dvojnici!

Článek

reklama

reklama

reklama