PŘÍBĚH: 15 nadržených teenagerů brutálně znásilnilo osla. Všichni se od něj nakazili vzteklinou

Teenageři dostali vzteklinu od osla, kterého znásilnili Foto:
Teenageři dostali vzteklinu od osla, kterého znásilnili
Foto: profimedia

Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.

Patnáct teenagerů, kteří sexuálně zneužili osla v malém městečku Sidi Kamel v Maroku jsou léčení na vzteklinu, kterou všichni chytli od znásilněného zvířete. Sexuálně frustrovaní mladiství zůstali v tamní nemocnici jeden týden, aby dostali očkování proti vzteklině, kterou na ně zvíře přeneslo.  Incident vnesl do rodin těchto 15 mladíků úzkost a strach. Místní úřady jsou ve zvýšené pohotovosti a snaží se najít další lidi, kteří se přiblížili nebo obdivovali nakažené zvíře, aby tak zabránili riziku šíření vztekliny mezi obyvateli regionu.

Článek

Událost i její následky se staly předmětem posměchu a výsměchu pro obyvatele městečka. Zároveň se rodiče cítí zahanbeně, když musí dát své dítě naočkovat, protože se k oslovi pouze přiblížilo. Aby se vyhnuli ponížení, mnoho z nich své potomky raději poslalo do nemocnice mimo postiženou oblast. Počet infekcí by tak podle marockého deníku mohl být mnohem vyšší. Aby se zabránilo dalšímu riziku šíření nákazy, místní úřady nařídili majiteli, aby infikované zvíře utratil. Možná by ale spíš z vesnice měli vyhnat všechny podobné individua, kterým by se jen tak zachtělo trochu si užít s nevinným zvířetem.

Článek

Článek

Lvi zachránci Foto:

KRUTÉ: 12letou dívku zachránili před znásilněním tři LVI! Neuvěříte, proč to šelmy udělaly…

V Etiopii s vysokou mírou sexuálních zločinů a vynucených manželství žijí mnohé dívky v neustálém strachu ze znásilnění. Tentokrát se na teprve dvanáctiletou dívku...

Článek

Dost šílená příhoda Foto:

DĚSIVÉ: Usekla švagrovi penis srpem a přinesla ho na policii jako důkaz o znásilnění! Co se stalo pak?

Dost drsně vyřešila dvaatřicetiletá žena obtěžování, kterého se na ní měl dopouštět její švagr. Policie tak řešila dost bizarní případ.

reklama

reklama

reklama