VIDEO 18+: Gayové poprvé sahají na vaginu. Co všechno jim připomíná? Jejich reakce vás totálně rozsekají

Gayové si poprvé šáhli na vaginu Foto:
Gayové si poprvé šáhli na vaginu
Foto: Youtube

Jak se cítí homosexuálové, když mají poprvé sáhnout na vaginu?

 Připravte se na to, že se při sledování tohoto videa nebudete cítit moc příjemně, ale nepochybně ne tolik, jako zúčastnění muži. Jsou to totiž homosexuálové, kteří se poprvé v životě dotýkají vaginy. Bylo jen otázkou času, kdy lesbické a pěvecké duo Bria a Chrissy doplní video, ve kterém se lesby poprvé dotýkají penisu, o pohled z druhé strany barikády.

Článek

Jak hluboká je vagína? Foto:

ODHALENO: Jak hluboká je průměrná vagína? Překvapí vás její skutečná velikost!

Velikost penisu se zkoumá neustále a vědci pořád přicházejí s novými čísly, které mají mužům pomoct s představou o tom, jak vypadá reálná mužská chlouba. Jenže jak je na...

Jako figurantku si dvojice vybrala kamarádku Stevie, tedy v tomto případě spíš její vaginu. A během celého videa je až neuvěřitelně v klidu. Na rozdíl od kluků. Ti totiž poté, co si obléknou rukavice, začnou být dost nesví. Nejspíš proto, že vaginy jsou očividně velké černé díry, které pohltí člověka a už ho nepustí. Ano, jistě se báli toho, že spadnou do „vaginální“ propasti. Pak následuje pár výkřiků a srovnání s vyfouknutým balonkem (cože?!). Když se ještě více osmělili, začali kontakt s vaginou srovnávat se zkušenostmi s hlazením malého chlupatého zvířátka. Vskutku okouzlující. Nakonec ji každý začal prohmatávat ve snaze najít klitoris. To se samozřejmě nikomu nepovedlo… Všichni muži se po celém experimentu cítili velmi dobře. Možná i díky zjištění, že vaginy ve skutečnosti nejsou obří řádící víry. Jejich další spontánní reakce můžete vidět v následujícím videu.

Článek

Jó, každá má svou specifickou chuť.  Foto:

Jak chutná vagina? 13 mužů popsalo, jak jim šmakovala jejich přítelkyně během orálního sexu

Zajímalo vás někdy, jak to tam dole chutná mužům? V následujícím článku naleznete pár příkladů.

Článekreklama

reklama

reklama