VIDEO: Jak snadné je unést něčí dítě? Experiment šokoval tím, jak lehké je ukrást někomu dcerku. Hrozí to i vám?

Joye Salads provedl zajímavý sociální experiment s dětmi.  Foto:
Joye Salads provedl zajímavý sociální experiment s dětmi.
Foto: youtube.com

Děti jsou nebezpečně důvěřivé. O tom vás přesvědčí i tento experiment.

V následujícím videu je mladík jménem Joey Salads, který se rozhodl provést sociální experiment na dětech. Vydává se proto na dětská hřiště, kde se dá do řeči nejprve s maminkou dítěte, která většinou sedí na lavičce. Představí se a poví jí, co se právě chystá udělat. Když žena s experimentem souhlasí, zeptá se, jak často svému dítěti opakuje, že nemá mluvit s cizími lidmi. Většina žen odpovídá téměř okamžitě, že každý den. Na Joeyho otázku, zda si myslí, že s ním dítě půjde, matky většinou řeknou, že ne. Jsou totiž přesvědčené o tom, že dítě poběží okamžitě za nimi.  

Článek

Jak poznat, že je v posteli prostě špatný? Foto:

7 návyků chlapů, kteří jsou špatní v posteli. Podle těchto varovných signálů poznáte, že sex nebude stát za nic

Pokud jste neměli pouze jednoho partnera, víte, že se muži v sexu dělí do tří skupin. Ti dobří, průměrní a tragédi. Pokud ho v nějaké z těchto 7 věcí poznáte, je čas vzít...

Joey se tedy rozejde směrem k dítěti spolu s pejskem v ruce. Zahájí obyčejnou konverzaci, ve které se dítěte ptá, jestli se mu ten pejsek líbí a zda chce vidět ostatní pejsky. Dítě většinou nadšeně souhlasí. V šokujícím závěru každé dítě odchází klidně za ruku s tímto úplně cizím mužem. Proto chraňte své děti co nejvíce a opakujte jim, ať se s cizími lidmi nebaví. Únos malých dětí je snazší, než se může zdát.

 

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama