MASAKR: Ženich se pomstil své podvádějící partnerce! Pustil na svatbě video, kde žena souloží s jiným mužem

Žena svého budoucího manžela podváděla už před svatbou Foto:
Žena svého budoucího manžela podváděla už před svatbou
Foto: youtube.com
Témata: svatba

Ženich se pomstil své nastávající tak, že pustil na velké plátno video, kde byla žena načapána, jak souloží s jiným mužem. Viděli to všichni pozvaní hosti.

Muž sestříhal videozáznam tak, že byly nejdříve vidět jen krásné momenty zamilované dvojice. Záznam byl sestřih šťastných chvil v průběhu let. Hosté svatby, která se konala v Singapuru, skutečně viděli, jak se šťastné video najednou změní na videozáznam usvědčující nevěstu z nevěry. Na videu jde vidět, jak vstoupila do hotelové místnosti s jiným mužem.

Ženich poté partnerce řekl, než opustil místnost, aby šla do pekla. Poté již není známo, zda se nakonec svatba konala či nikoli. My se ale obáváme, že ženich neměl na svatbu ani pomyšlení.

Muž sestříhal videozáznam tak, že byly nejdříve ukýzány krásné chvilky zamilované dvojice. Záznam byl sestřih šťastných chvil v průběhu let. Hosté svatby, která se konala v Singapuru, skutečně viděli, jak se šťastný pár najednou změnil na videozáznam usvědčující nevěstu z nevěry. Na videu jde vidět, jak vstoupila do hotelové místnosti s jiným mužem.
Ženich poté partnerce řekl, než opustil svatbu, aby šla do pekla. Poté již není známo, zda se nakonec svatba konala či nikoli. My se ale obáváme, že ženich neměl na svatbu ani pomyšlení.

Ženich připravil pro svojí nastávající opravdové překvapení Foto: Ženich připravil pro svojí nastávající opravdové překvapení, Foto: youtube.com

 

Článek

Článek

Co na tyhle nápady řikáte? Foto:

GALERIE: 14 naprosto šílených vychytávek a nápadů, které jsou výtvorem génia, nebo magora

Až nepochopitelné snímky zachycující momenty, kdy si lidé vystačili jen s tím, co mají.

reklama

reklama

reklama