Mimoňové se blíží – Nové fotky, plakát i TRAILER

Mimoňové zažijí zvláštní setkání Foto:
Mimoňové zažijí zvláštní setkání
Foto: commingsoon.com

Stuart, Kevin a Bob se objeví v českých kinech 25. června. Fanoušci se už nemůžou dočkat! Takže tady máme předkrm – další trailer + fotky z filmu (včetně odhalení nové paničky) a TRAILER.

Mimoňové mají ve filmu dost problém: V roce 1960 se totiž ocitnou v záchvatu naprosté paniky, protože zničili všechny své předešlé páníčky. Předchozí úmluvy jim ale velí najít si nového pána. Vyřeší to paničkou! Dotyčnou se stane Scarlet Overkillová, stylová žena, která se chce stát prvním ženským superpadouchem na světě.

Hlavní postavy namluvili Sandra Bullock, Steve Carell a Jon Hamm.

Mimoňové zažijí nového nepřítele Foto:

Mimoňové zažijí nového nepřítele

Mimoňové zažijí zimu Foto: Mimoňové zažijí zimuFoto: commingsoon.comMimoňové zažijí akci Foto: Mimoňové zažijí akciFoto: commingsoon.comMimoňové zažijí zvláštní setkání Foto: Mimoňové zažijí zvláštní setkáníFoto: commingsoon.comMimoňové zažijí opravdu akční cestu letadlem Foto: Mimoňové zažijí opravdu akční cestu letadlemFoto: commingsoon.comMimoňové zažijí cestování Foto: Mimoňové zažijí cestováníFoto: commingsoon.comMimoňové zažíjí, že bude všude tenhle nejnovější plakát Foto:

Mimoňové zažíjí, že bude všude tenhle nejnovější plakát

TADY MÁTE TRAILER:

Takhle si Mimoňové užívali na SuperBowlu:

Článek

Olaf je taky zpátky! Foto:

Fanoušci Ledového království POZOR: Záběry z nového filmu Frozen Fever TADY

Jsou zpátky! Hrdinové animáku Ledové království se vracejí do kin. Podívejte se na záběry z krátkého filmu Frozen Fever, který se bude v kinech promítat od března před...

Článek

Avengers: Age of Ultron - Obrázek 1 Foto:

Čeká se v kinech - Filmové novinky na rok 2015 pohromadě

Rozhodně bude letos na co jít do kina! Skvělé filmy stojí ve frontě a tady je výběr toho nejlepšího, včetně videa s 11 nejdůležitějšími TRAILERY na jeden zátah.

 

reklama

reklama

reklama