Celebrity - Fotbalisté FK Mladá Boleslav

David Jarolím (Profilová fotografie) Foto:
David Jarolím (* 17. května 1979, Čáslav) je český fotbalový záložník, který momentálně působí v klubu FK Mladá Boleslav.
Zobrazit celebritu
Kerem Bulut (Profilová fotografie) Foto:
Kerem Bulut (* 2. března 1990 v Sydney) je australský fotbalový útočník v současnosti působící v tureckém klubu Akhisar Belediyespor.
Zobrazit celebritu
Ladislav Volešák (Profilová fotografie) Foto:
Ladislav Volešák (* 7. dubna 1984) je český fotbalový záložník. V současnosti je hráčem 1. FC Slovácko. Je známý především svými přímými kopy, ...
Zobrazit celebritu
Marek Matějovský (Profilová fotografie) Foto:
Marek Matějovský (* 20. prosince 1981, Stará Boleslav) hraje na postu ofenzivního středního záložníka, tzv. špílmachra, ve fotbalovém klubu AC ...
Zobrazit celebritu
Martin Fillo (Profilová fotografie) Foto:
Martin Fillo (* 7. února 1986, Planá) je český fotbalový záložník momentálně působící v západočeském klubu FC Viktoria Plzeň.
Zobrazit celebritu
Ondřej Švejdík (Profilová fotografie) Foto:
Ondřej Švejdík (* 3. prosince 1982 Opava) je český fotbalový obránce, který momentálně působí v klubu AC Sparta Praha. Je mj. dobrým hlavičkářem.
Zobrazit celebritu
Radek Šírl (Profilová fotografie) Foto:
Radek Šírl (* 20. března 1981 v Rudné u Prahy, Československo) je český fotbalista, který v současnosti hraje za český klub FK Mladá Boleslav, kde ...
Zobrazit celebritu
Roman Bednář (Profilová fotografie) Foto:
Roman Bednář (* 26. března 1983 v Praze) je český fotbalový útočník, který momentálně působí v českém klubu AC Sparta Praha.
Zobrazit celebritu
Václav Koloušek (Profilová fotografie) Foto:
Václav Koloušek (* 13. dubna 1976 v Mladé Boleslavi) je český fotbalový záložník v současnosti hrající za český prvoligový klub FC Vysočina Jihlava.
Zobrazit celebritu

reklama

Celebrita týdne
* 13. 7. 1942
Pilot Malého sokola šel k zemi. Foto:

reklama