Proč Inflagranti adoptovaly Vojtka? S Pepou je totiž sranda

Video VIP zprávy: Pepa Vojtek teď vystupuje s triem Inflagranti Foto:
Video VIP zprávy: Pepa Vojtek teď vystupuje s triem Inflagranti
Foto: archiv

Bach nebo Vivaldi mohou znít nejenom jako klasická muzika, stejně tak Metallica, Europe, nebo Queeni mohou znít, jako by se hráli pro filharmonickou síň.

Tohle všechno dokážou tři křehké dívky s elektrickými smyčcovými nástroji (jinak kapela Inflagranti) a jeden drsný rocker Pepa Vojtek.

Markéta Muzikářová je velká fanynka Pepy Vojtka – a právě proto také dostala tenhle nápad. „S Pepou totiž byla vždycky sranda,“ dodává Markéta. „Tak jsem si říkala, že bychom se mohli bavit i na pódiu,“ dodává.

Praxe ukázala, že měla pravdu. Pepa je prý nejen velký srandista, gentleman, ale i profík. A tak ani holkám nevadí, že si je neustále dobírá. „Někdy to ale přežene,“ prozrazuje Markéta. „Je to s ním fajn, užíváme si to,“ dodává její kolegyně Hana Vyšínská.

Na turné zní melodie z klasiky, rocku i popu, upravené právě pro elektrické smyčce. Pepa sám se prezentuje muzikálovými melodiemi. Holky se shodují v tom, že nejvíc se jim líbí Vojtkovo podání Fantoma Opery.

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Článek

Článek

Video VIP zprávy: Takhle tyto dva hudebníky už jen tak neuvidíme! Foto:

Co to je za klauny? Michal Dvořák a Jaroslav Svěcený

Mimořádně úspěšný hudební projekt Vivaldianno bude mít další pokračování. Hlavní protagonisté houslový virtuos Jaroslav Svěcený a rockový klavírista Michal Dvořák chtějí...

reklama

reklama

reklama