10 zaručených způsobů, jak do 10 minut rozrajcujete každou ženu

10 tipů, jak zaručeně nažhavit ženu Foto:
10 tipů, jak zaručeně nažhavit ženu
Foto: iStock
Témata: Sex, tipy, Ženy

Řiďte se všemi body a úspěch máte zaručen.

K nažhavení muže mnohdy stačí bujné ženské poprsí. U žen je to ale přeci jen trochu komplikovanější... předtím, než její mozek zavelí k uvolnění rozhodující chemie, která způsobí její nadrženost, musí být spuštěno hned několik zlomových spínačů. Spousta mužů ale neví, jak opravdu sexuálně uspokojit ženu. A starý nudný sex pro ni není úplně nejlákavější. Pokud chcete rozpálit ženu za pouhých 10 minut, musíte mít prostě trpělivost, není to jednoduché, ale můžeme vás ujistit, že to rozhodně stojí za to! Nabízíme vám proto 10 nepřekonatelných způsobů, jak toho zaručeně dosáhnete!

Článek

Tohle jsou ty nejověřenější tipy pro orální sex!  Foto:

5 OVĚŘENÝCH způsobů, jak dovést ženu k orgasmu během orálního sexu

Tohle jsou ty nejlepší a nejověřenější tipy, jak ji dovést k orgasmu!

1. Dejte si načas

Dotyky u ženy způsobují, že její tělo vypouští oxytocin, který je zodpovědný za pocity pohodlí, klidu a lásky. Čím více se jí tedy dotýkáte, tím více vašich dotyků bude chtít. Samozřejmě to neznamená, že skočíte rovnou na věc, dejte si načas a pohybujte se pomalu. Takže hlaďte, laskejte a objímejte, abyste u žen aktivovali tolik významný oxytocin.

2. Buďte pozorní

Buďte pozorní za každých okolností, v ložnici i mimo ní. Dívejte se ženě do očí a opravdu naslouchejte jejím pocitům, myšlenkám touhám nebo prostému vyprávění zážitků jejího dne. To v ženě vyvolá zájem a pocit spojení s vámi.

3. Používejte jazyk

Dobrý orální sex je pro ženu zaručenou cestou k extázi. Nechte ji v napětí, co uděláte dál, a buďte si jistí, že nikdy nebude chtít, abyste přestali. Snažte se ale nic nepřehánět, přeci jen je to pořád něžná žena.

4. Vyzkoušejte hračky

Ano, čtete správně. Použijte k nažhavení ženy sexuální pomůcky, jsou zpestřením každého sexu a také prohlubují pocit důvěry a intimity mezi vámi dvěma.

5. Šeptejte

Šeptání do ouška je opravdu sexy. Prostě jej zkombinujte se vzrušujícími dotyky a pro ženu se rázem stanete neodolatelným. Líbejte ji na ušních lalůčcích, krku a všech podobně citlivých místech, kterých se jinak dotýkáte jen zřídka.

6. Projevte svou mužnost

Pokud máte pocit, že začíná být vzrušená, je čas zajít ještě dál. Sevřete její ruce, přitiskněte ji ke dveřím nebo ke zdi a vášnivě ji líbejte.

7. Masírujte ji

Masáž je nejlepším způsobem, jak ženu nažhavit. Pokud je unavená, prostě jí řekněte, ať odpočívá a smyslně ji namasírujte. Začněte od ramen, pokračujte k zádům… a můžete si být jistí, že jen u masáže to neskončí.

8. Obejměte ji zezadu

Když zrovna pracuje, když se líčí nebo dělá cokoliv jiného, položte jí ruce kolem pasu, přitáhněte ji těsně k sobě a objímejte ji.  

9. Líbejte ji na krku

Je všeobecně známo, že líbání na krku je ženskou slabostí. Tak proč jí nevyužít, abyste ji nažhavili? Obejměte ji kolem pasu a začněte ji náhle líbat na krku. Bez odporu se vám celá odevzdá.

10. Vzrušte ji mluvením

Pokud ji chcete, musíte si dávat pozor na to, co říkáte. Když zpomalíte řeč, budete dělat pauzy mezi slovy a hluboce se jí podíváte do očí, bude vás chtít teď a tady.

Článek

Co muži chtějí Foto:

12 věcí, které byste měly dělat, aby vás jeho jazyk přivedl k nezapomenutelnému orgasmu

Chcete zažít nezapomenutelný orální sex? Pomozte mu v jeho snažení.

Článek

5 způsobů, kterými ji dovedete k orgasmu Foto:

5 vychytaných způsobů, kterými uspokojíte každou ženu!

Tohle je 5 ověřených způsobů, jak uspokojit každou ženu. Zapište si je za uši, pánové!

Článek

Neuvěříte, v čem všem je pro nás orgasmus příznivý.  Foto:

12 ověřených důvodů, proč mít orgasmus co nejčastěji!

Jak často by měl mít člověk orgasmus? Co nejčastěji! Pro lidské tělo i psychiku je totiž neuvěřitelně důležitý.

reklama

reklama

reklama