5 návyků kluků, kteří jsou hrozní v posteli

Tragédi v posteli! Foto:
Tragédi v posteli!
Foto: 1999 Universal Pictures
Témata: porno, Sex

Pokud jste měli více než jednoho sexuálního partnera, tak určitě víte, že existují muži, kteří jsou vážně dobří v posteli. A pak také existuje skupinka tragédů. Přinášíme vám hned 5 znaků, které vám radí vzít nohy na ramena.

1. SOBEC
Pozor na sobce! Ti bývají v posteli sebestřední. Myslí jen na své uspokojení. A tak jakmile se udělají, je konec sexu. Usnou, převalí se na druhý bok a vás nechají rozpálenou a nedodělanou. Pryč od takových, kteří mluví jen o sobě a musí být vždy po jejich.

2. NECHCE VÁM UDĚLAT ORÁLNÍ SEX
Chce po vás orální sex, ale sám vám ho neudělá? Tak to prrrr. V posteli funguje rovnocennost. A tak jakmile při prvním sexu nezajede rty pod vaše kalhotky, nemá smysl to opakovat. Nedostane se tam ani příště!

Článek

 

3. TVRDÍ, ŽE NENÍ NA PŘEDEHRY
Pokud dotyčný nemá rád předehry a vystačil by si s tím, že vám ho tam rovnou šoupne, zadržte. V sexu chce přece něco víc než jen koitus. Tenhle týpek měl asi málo sexuálních partnerek nebo jste mu takřka ukradená. Sex je přece o hraní, nejen o zásunu.

4. SHHHH
Vadí mu, když si povídáte? Vadí mu, když mu chcete poradit, jak na to? S takovým člověkem nemá smysl mít sex. Pokud vás nechce vnímat a naučit se udělat vám co nejlépe, neztrácejte svůj drahocenný čas. 

5. NETRPĚLIVEC
Nemá trpělivost? Žádáte ho o to, aby na to šel pomalu, ale on vás za žádnou cenu neposlouchá? Máto pocit, že ztratil hlavu a už vás nevnímá a jde si tvrdě za svým? S takovým mužem přece sex nechcete. Utněte to ještě dřív, než se do vás dostane!

 

 

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Instagram kiss - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

Článekreklama

reklama

reklama