5 typů holek, se kterými by měl každý kluk jednou za život chodit. Zkusili jste je všechny?

Už jste chodili se všemi? Foto:
Už jste chodili se všemi?
Foto: istock.com

Nebojte se to trochu prostřídat.

Je dost dobře možné, že jste už za život vystřídali třeba patnáct, dvacet holek. Stejně tak je ale pravděpodobné, že všechny spadaly do jednoho typu. A to není zdravé. Proto jsme teď vybrali 6 druhů holek, se kterými byste měli aspoň jednou za život chodit, abyste zjistili, kdo je pro vás nejlepší. Které to jsou?

Článek

Jaké jsou znaky opravdového muže? Foto:

10 znaků, že nechodíte se sukničkářem, ale s opravdovým MUŽEM! Kolik jich splňuje váš partner?

Hledáte toho pravého? Tak v tom případě se vám tenhle seznam bude určitě hodit!

1. Zapálená hipsterka

Vyzná se v kultuře a neustále vás bere na nějaká představení. Pokud máte rádi stejné věci, budete se s ní dobře bavit. Jenom se ji nesnažte příliš domestikovat. Svoboda pro ni znamená vše.

2. Dívka vašich snů

Tahle holka je po všech stránkách perfektní. Když s ní někam přijdete, ihned vám ji každý závidí. V tomhle vztahu musíte být trpěliví a nesmíte žárlit. Stejně tak byste si měli být jistí, že chce opravdu vás, a ne jen ten dobrý pocit sama ze sebe, který jí přinášíte.

3. Paní domu

Paní domu neboli „alfa žena“ nepotřebuje vás, ani nikoho jiného. Umí se o sebe postarat sama a vy máte štěstí, že vám vůbec dovolí vedle ní existovat. V posteli je to zážitek, tím ale tak nějak vaše poslání končí.

4. Příliš milující partnerka

Tahle holka na nic nečeká. Okamžitě se do vás zamiluje, začne vám svěřovat veškeré její city, a když jí to opětujete, zahrne vás láskou, jako ještě nikdo. Jenom pozor, abyste se brzo neocitli bez přátel a stále pod dohledem.

5. Budoucí manželka

Tohle je váš splněný sen. Tahle holka chce mít rodinu, chce, abyste o ni dokázali postarat, a umí to dávat správně najevo. Na oplátku nabízí bezpečí a jistotu, kterou u spousty jiných žen nenajdete. Je to zkrátka ideální budoucí manželka.

Článek

Co dělat, abyste vydrželi déle? Foto:

8 věcí, na které můžete myslet, abyste při SEXU déle vydrželi! Co zabírá nejlíp?

Sex je jako pizza. Když je dobrá, je fakt dobrá. Když je špatná, je pořád celkem dobrá.

Článek

reklama

reklama

reklama