Jaké kalhotky by si měly vzít holky na první rande? Co to o vás vypovídá, když si vezmete na schůzku tanga nebo krajky?

Jaké kalhotky by si měla vzít holka na rande? Foto:
Jaké kalhotky by si měla vzít holka na rande?
Foto: profimedia.cz

Které z nich nejvíce na rande nosíte vy? A co to o vás napoví?

První rande je pro muže i ženu samozřejmě velice důležité a zejména něžné pohlaví si dá při přípravách záležet na každém detailu. A to se týká i výběru kalhotek. I když je partner na prvním rande ještě možná neuvidí.

Jenže výběr vašeho spodního prádla nejenže napoví, co od schůzky očekáváte, ale také řekne mnohé o vaší osobnosti. Jaká jste? Jaké máte touhy a co potřebujete? Ano, to vše o vás mohou říci obyčejné kalhotky.

Článek

Proč byste měli mít sex v ponožkách? Foto:

Tohle je důvod, proč byste měli při sexu nosit ponožky! Vědci tvrdí, že díky nim budete mít větší...

Říká vám někdo, že nosit ponožky do postele je nevkusné? Tak teď už jim rozhodně nevěřte.

Tanga – toto spodní prádlo při prvním rande znamená, že jste sebevědomá a ráda jdete přímo k věci. Dokážete hravě řešit problémy a nic vás nerozhodí. A hlavně hledáte silného partnera, který s vámi dokáže držet krok.

Krajkované kalhotky – ráda flirtujete, ale o žádné laciné triky nestojíte. Musí to být pěkně rafinované. Hledáte charismatického a vtipného muže. Není lehké vás sbalit a znáte svoji cenu.

Stahovací – máte ráda nad vším kontorlu a nic neponecháváte náhodě. Zároveň věci detailně plánujete a nemáte ráda, když něco tento plán naruší. Pokud si stahovají kalhotky vezmete na první rande, nepočítáte s tím, by my mohlo dojít na sex.

Klučičí boxerky – prostě milujete pohodlí. Jste velmi empatická a zároveň vám je jedno, co si o vás myslí ostatní. Více než na sebe či své kalhotky myslíte na dobro svého okolí.

Obyčejné bombarďáky jste spokojená taková, jaká jste. A rozhodně se nehodláte kvůli někomu měnit. Máte zdravé sebevědomí, ale pod tou drsnou slupkou jste romantická a citlivá duše.

Naostro jste velmi sebevědomá a nezávislá. Milujete vášeň a nespoutanost je vaše druhé jméno. Nerada si s něčím děláte starosti, a tak na ně pro jistotu ihned kašlete. Nebojíte se zkrátka jít hned na věc.

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama