Máte v kalhotách kašpárka? Těchto 10 poloh vám zaručí nezapomenutelný sex i s malým penisem!

Polohy s malým penisem. Foto:
Polohy s malým penisem.
Foto: istock.com

Myslíte si, že máte v kalhotách malé nádobíčko a chtěli byste partnerce dopřát v posteli sexuální bouři? Tak my vám poradíme, jak na to!

Věřte tomu nebo ne, ale známá věta, že i s malým kašpárkem se dá udělat velké divadlo, svým způsobem skutečně platí. Existují totiž sexuální polohy, u nichž velikost penisu nehraje příliš velkou roli. A vy při nich můžete dokonale uspokojit partnerku při jakýchkoliv rozměrech vašeho nádobíčka. Stačí si zapamatovat následujících 10 poloh a ihned se můžete proměnit v postelového boha!

Článek

Jak je to tedy s velikostí penisu? Foto:

Má velikost chodidla vliv na délku penisu? Konečně víme pravdu!

Ovlivňuje velikost chodidla délku penisu? Vědci si na to posvítili. Výsledky vás překvapí.

Obrácená kovbojka – Poloha, při níž na vás sedí dívka otočená zády k vám. Sama si při ní zvolí rychlost a má vaše nádobíčk zcela pod kontrolou. Vy se zase na oplátku můžete dívat na její sexy zadeček.

Zachumlaný andělíček – Pár leží na boku a muž do své partnerky proniká zezadu. Při jedné z nejintimnějších pozic se zužuje vaginální kanál a ona si tak užije váš penis plnými doušky.

Lotosový květ – Muž sedí se zkříženýma nohama a jeho partnerka na něm. Více se ale doporučuje varianta vleže, při níž se opět zúží vaginální kanálek a žena váš penis pocítí naplno.

Skloněný tygr – Partnerka leží na partnerovi obráceně. Do této pozice se často přechází z obrácené kovbojky. Žena má plnou kontrolu, a tak si může sex stimulovat, jak jí to nejvíce vyhovuje.

Na pejska – Klasická poloha zezadu, při níž máte naopak plnou kontrolu vy. Máte tak příležitost hrát si s jejím bodem G či klitorisem.

Zezadu – Na rozdíl od polohy “na pejska“ se přitisknete blíže k partnerce.  Můžete tak stimulovat její klitoris.

Klouzající dívka – Dívka na vás leží, většinou se k pozici přichází z polohy na koníčka. Můžete ji držet za boky a hýbat s její pánví.

Nirvána – Poloha velmi podobná klasickému misionáři, jen má žena nejlépe natažené ruce nebo se naplno drží kraje postele. Umožňuje větší dráždění klitorisu.

Kříž – Žena leží na zádech s jednou nohou pokrčenou ve vzduchu, muž před dní přiklekne a vstoupí do ní. Máte příležitost uspokojit její bod G.

Orel – Žena má nohy natažené ve vzduchu a muž do ní vkleče proniká.

Článek

Na co dávat pozor? Foto:

Toto je 5 znaků, že váš penis není v pohodě! Na co byste měli dávat pozor, aby byla vaše chlouba zdravá?

Na svoje nádobíčko si musíte dávat pozor. Následující věci se totiž mohou stát a rozhodně nebudou příjemné.

Článek

erotogenní zóny můžu Foto:

Tohle je 5 erotogenních zón mužů. Nesahejte mu jen na penis!

Zapomeň na penis. Přinášíme vám pět erotogenních zón, které ho rozpálí, aniž bys mu přitom musela sáhnout do rozkroku. Jaké to jsou?

reklama

reklama

reklama