ODHALENO: 5 nejvyhledávanějších otázek o sexu na Googlu! Máme k nim odpověď!

Hledali jste někdy některou z nich? Foto:
Hledali jste někdy některou z nich?
Foto: istock.com

Rádi vám pomůžeme.

Když něco nevíme, je normální se zeptat. V dnešní době pak naštěstí existuje místo, kde je možné zjistit prakticky všechno – Google. Tenhle chytrý vyhledávač ale nemusí nutně sloužit jen ke hledání restaurací nebo faktů o vaší oblíbené herečce. Lidé ho zcela běžně využívají i k tomu, aby se sexuálně dovzdělali. Jaké sexuální otázky zajímají lidi nejvíc?

Článek

1. Kde je bod G?

Bod G je citlivá oblast uvnitř ženské vaginy. Nachází se na přední stěně vaginy mezi stydkou kostí a dělohou. U některých žen může stimulace tohoto bodu přivodit orgasmus a v některých případech i ženskou ejakulaci.

2. Jak přivést ženu k orgasmu?

Většina žen nedosáhne orgasmu při obyčejném sexu. Pokud ji tedy chcete učinit šťastnou, měli byste mít na paměti především jedno – předehra, předehra, předehra.

Nebo se taky můžete vždycky zeptat. Každá žena je jiná, samy to budou asi vědět líp než Google.

3. Je možné se zbavit oparu?

Genitální herpes nelze vyléčit navždy. Lze však brát léky a omezit tak jeho působení, stejně jako zabránit jeho předání vašemu sexuálnímu partnerovi. Sorry.

4. Jak se zbavit bradavice na genitáliích?

Za žádných okolností se nesnažte léčit bradavice doma. Ideální je navštívit vašeho lékaře – a to co nejrychleji.

5. Jak se zvětšit penis?

Krok první: Nedělejte nic. Penis si totiž zvětšit nemůžete, pakliže nepřemýšlíte nad operací. A myslete na to, že žádný penis ještě nebyl tak malý, aby potřeboval operaci. Nezapomínejte, i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo.

Článek

 

Mohlo by vás zajímat:

PŘED Foto:

reklama

reklama

reklama