Studie ukázala, jak vypadá ideální švédská trojka. Koho chtějí muži a koho ženy?

Jak vypadá ideální trojka? Foto:
Jak vypadá ideální trojka?
Foto: profimedia

Zdá se, že muži a ženy mají dost odlišné představy o ideální švédské trojce.

Snad každý někdy fantazíroval o švédské trojce – ať už s přítelkyní (přítelem) a její nejlepší kamarádkou (nejlepším kamarádem), se dvěma sexy kočkama (kocourkama) z baru, bratrovou exmanželkou a jejím novým manželem nebo s kýmkoliv jiným, o kom tajně sní. Podle nové studie publikované v Archivu sexuálního chování mají muži a ženy velice odlišnou představu o tom, jaká je ideální švédská trojka. Existuje tedy dost vysoká šance, že vy a váš partner nebo partnerka v tomto ohledu zdaleka nejste na stejné vlně. Výzkumníci požádali 274 studentů kanadských vysokých škol, aby ohodnotili, jak otevření jsou trojce žena–žena–muž a muž–muž–žena a jak důležité je pro ně znát lidi, se kterými by do toho šli.

Článek

Analýza dat ukázala zajímavou věc, a sice že spousta z dotázaných ještě sex ve třech nezažila. Ti, kteří už s trojkou zkušenosti mají – většinou to byli muži – byli tímto zážitkem vyloženě nadšení. Ještě důležitější ale je, že ani muže ani ženy příliš nelákalo složení muž–muž–žena. Naopak muži byli žhaví do trojky se dvěma ženami – jak se říká, co je lepší než sex se sexy ženou? Sex se dvěma sexy ženami. Obě pohlaví se pak shodla, že by třetího do sex party raději znali. Většina žen nicméně uvedla, že je jedno, kdo je ten/ta třetí, pokud to není vyloženě nějaký blázen. No, páni vědci, děkujeme za vskutku poučné informace a prosíme o více takových výzkumů.

Článek

Některé přiznání jsou absurdní. Foto:

8 šílených přiznání o análním sexu! Neuvěříte, k jakým prasárnám se lidé dokáží přiznat

V jedné anonymní anketě mohli lidé napsat nejabsurdnější názory a zkušenosti, které se týkají análního sexu. My jsme pro vás vybrali ty nejšílenější. Co někdo dokáže...

Článek

Dvě nejlepší věci.  Foto:

Sex a spánek jsou tím pravým klíčem k našemu štěstí. Máte těchto věcí dostatek?

Hádali byste, že nejšťastnějším vás udělají peníze? Chyba! Podle vědců jsou to právě spánek a sex.

 

Článek

Proč byste měli mít sex v ponožkách? Foto:

Tohle je důvod, proč byste měli při sexu nosit ponožky! Vědci tvrdí, že díky nim budete mít větší...

Říká vám někdo, že nosit ponožky do postele je nevkusné? Tak teď už jim rozhodně nevěřte.

 


reklama

reklama

reklama