Přes 70 % žen si přeje, aby jim muž v posteli dělal tuhle jedinou věc! Co je tak rajcuje?

Tohle jsou ženská nejtajnější sexuální přání!  Foto:
Tohle jsou ženská nejtajnější sexuální přání!
Foto: profimedia.cz
Témata: fantazie, Sex, tajemství

Nejen muži si v posteli potrpí na několik lehkých výstředností.

Ani ženy nejsou velkými fanynkami nudného sexu bez špetky nápadu. Proto i ony mají své sexuální fantazie a výstřednosti, které touží během pohlavního styku zažít. A jaké jsou jejich nejoblíbenější? Na tuto otázku se snažila odpovědět nová studie, v níž ženy přesně popsaly, v čem podle jejich názoru muži nejvíce selhávají a co by měli určitě v posteli dělat častěji. A jaké jsou tedy výsledky? 

Článek

O svých sexuálních snech a fantaziích vyprávělo výzkumníkům celkem 3 751 lidí. Z rozhovorů pak bylo patrné, že neoblíbenější “úchylkou”, kterou mají ženy při sexu rády, je pořádné plácání přes zadek. To zkusilo již 75 % žen, 70 % by si přálo, aby to jejich milenec dělal častěji. Průzkum také zjistil, že více jak polovina žen byla již během sexu svázána. Stejné množství respondentek pak mělo během sexuálních hrátek zavázané oči páskou. 

A chcete vědět, jaké největší trapasy se vám během sexu mohou stát? Pak se podívejte do naší galerie: 

„Skončili jsme u ní v bytě. Než ale k něčemu došlo, vyrušila nás její spolubydlící, dcera velmi konzervativního faráře. Zbytek noci jsem strávil nedobrovolným posloucháním různých pasáží z Bible. Foto:

Článek

Článek

Jaké polohy vedou? Foto:

3 sexuální pozice, které vládnou světu! Děláte je všechny?

Vědci přišli na to, jaké sexuální pozice miluje naše generace. Tahle trojka vítězí.

reklama

reklama

reklama