Průzkum ukázal, jaká země je nejnadrženější, nejhlasitější a sexuálně nejaktivnější. Neuhodnete, kde mají nejvíce orgasmů

Ve které zemi prožívají nejvíce orgasmů? Foto:
Ve které zemi prožívají nejvíce orgasmů?
Foto: iStock

Jestli jste o tom náhodou neslyšeli, 31. července je Národní den orgasmu. Pokud jste ho nestihli oslavit, nezoufejte, nikdy není pozdě a můžete to udělat klidně dnes, protože taková úžasná, zábavná a navíc zdravá věc jako orgasmus si rozhodně připomínku zaslouží. Společnost LELO ovšem na tento významný den nezapomněla a uskutečnila celosvětový průzkum s více než 2 200 respondenty z 21 zemí, aby zjistila, ve kterých zemích mají lidé nejvíce orgasmů a kde jsou nejlepší a nejhlasitější.

Článek

Nejprve se zaměříme na nejnadrženější zemí, kterou je Norsko – 35 procent dotazovaných Norů prohlásilo, že se udělají alespoň jednou denně. Ve Skandinávii obecně ví, co je pro ně nejlepší, 41 procent Švédů totiž tvrdí, že mají orgasmus 2–3x týdně. Není to tak často jako u Norů, ale přesto je to obdivuhodné číslo. Možná za to může to jejich chladné počasí... Průzkum taky ukázal, že nejintenzivnější orgasmus mají v Chile, Itálii a Španělsku – 10–13 % respondentů v každé z těchto zemí ohodnotilo sílu svého vyvrcholení nejvyšším percentilem. 28 % Američanů pak zvolilo sedmý stupeň intenzity z deseti. Nejhlasitějším národem v posteli jsou pro změnu Brazilci – 65 procent jich tvrdí, že jsou velmi, velmi hluční. Následují (opět) Norové s 40 % stejných odpovědí a Chorvaté s 35 %. Nejtišší jsou naopak v Portugalsku, kde o sobě 42 % respondentů prohlásilo, že jsou při sexu docela tiší, a v Austrálii, kde to samé tvrdí 35 % dotazovaných.

A teď přicházejí na řadu ty smutnější statistiky... nejméně intenzivní orgasmy prožívají v Austrálii, kde dokonce 2 % dotazovaných ohodnotilo jeho sílu na 1 stupeň z 10. Opravdu smutné je to, že 2,54 % Němců prohlásilo, že orgasmus nikdy nezažili, u Kanaďanů tak odpovědělo dokonce 15 % respondentů! Věřme, že se jim brzy poštěstí přidat se k těm šťastným, kteří tento vrchol blaženosti znají. Lidé ze společnosti LELO na svém blogu napsali, že výsledky tohoto průzkumu vyhazují všechny stereotypy ven z okna ložnice a vyvracejí všechny předsudky. „Kdo by si kdy pomyslel, že třetina obyvatel Norska má každý den alespoň jeden orgasmus,“ dodávají. Škoda, že nemáme podrobnější statistiky, moc by nás zajímalo, jak ve světové konkurenci dopadli Češi. Takhle nezbývá než doufat, že se nemáme za co stydět.

Článek

Jak dlouho trvá sex průměrnému člověku? Foto:

ODHALENO: Takhle dlouho trvá sex průměrnému člověku! Vydržíte déle?

Každý máme nějakou představu, jak dlouho by měl sex trvat. Jak jsou na tom ale ve skutečnosti ostatní?

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama