Tisíce lidí přiznaly, jaký je největší trapas, který se jim kdy stal během sexu! Jaký to je?

Tohle jsou největší sexuální trapasy! Foto:
Tohle jsou největší sexuální trapasy!
Foto: profimedia.cz

Také se vám stalo, že jste během sexu omylem olízli podpaží vašeho partnera, měli svalovou křeč nebo z vás vyšel podivný zvuk? Vzbudili jste někdy v návalu vášně své spolubydlící? Nejste jediný, komu se podobné věci dějí! To dokazuje i nejnovější výzkum, který se ptal dvou tisíců respondentů na to, jaké jsou jejich nejtrapnější sexuální momenty. 

Článek

Trapné zážitky ze sexu Foto:

Tohle jsou nejtrapnější věci, které se vám mohou stát při sexu. Zažili jste některou z nich?

2000 lidí odpovídalo na to, co nejtrapnějšího zažili při sexu. Nejčastější výsledky vás překvapí!

Svalové křeče považuje za svůj největší sexuální trapas 13 % dotazovaných, a to především kvůli tomu, že museli v důsledku tohoto bolestivého incidentu sexuální styk přerušit. Na druhém místě se pak umístilo nechání otevřeného okna a sex, který trval jen několik málo minut. Lidem se také nelíbilo, když na ně začal někdo během sexu ťukat nebo když byli přerušeni někým, kdo vešel do místnosti. V závěsu se pak drží vylití něčeho a spadnutí z postele nebo gauče.

 Podívejte se na další sexuální trapasy do naší galerie: 

„Skončili jsme u ní v bytě. Než ale k něčemu došlo, vyrušila nás její spolubydlící, dcera velmi konzervativního faráře. Zbytek noci jsem strávil nedobrovolným posloucháním různých pasáží z Bible. Foto:

Článek

Článekreklama

reklama

reklama