Tohle je důvod, proč byste měli při sexu nosit ponožky! Vědci tvrdí, že díky nim budete mít větší...

Proč byste měli mít sex v ponožkách? Foto:
Proč byste měli mít sex v ponožkách?
Foto: istock.com

Říká vám někdo, že nosit ponožky do postele je nevkusné? Tak teď už jim rozhodně nevěřte.

Ponožky v posteli bývají v některých domácnostech hodně kontroverzním tématem. Zatímco mnozí to považují za nevkusné, někteří je obhajují kvůli pohodlí a tomu, že chtějí mít své nohy stále v teple. A zdá se, že právě těmto “nevkusným“ jedincům se jejich krok vyplácí. Minimálně po sexuální stránce.

Článek

Odborníci z univerzity v Groningenu totiž vydali studii, podle níž si lidé nosící v posteli ponožky (či v případě žen podkolenky) užijí sex mnohem více než ostatní. Mají totiž mnohem větší šanci, že dosáhnou orgasmu, navíc mnohem silnějšího. Ve svém průzkumu zjistili, že 80 % párů, jež mělo během sexu ponožky, dosáhlo během sexu orgasmu, zatímco u dvojic bez ponožek to bylo pouhých 50 %. Ještě více než u ponožek to pak platí právě u podkolenek.

Důvod je pak jednoduchý. Ponožky nejenže zanechávají vaše chodidla v teple, ale pomáhají díky tomu rozšiřovat krevní cévy v nohách, což umožňuje lepší průtok krve. A právě ten výrazně pomáhá vašemu orgasmu. Nejenže šance, že se oba v posteli dočkáte vyvrcholení, výrazně vzroste, ale výsledný orgasmus může mít ještě větší sílu. Tak neváhejte a zkuste to taky!

Článek

Divoký, romantický nebo usmiřovací? Foto:

6 nejčastějších druhů sexu v českých ložnicích! Zažili jste je všechny?

Pořád ta samá intimní akce? To přeci není po čase ani trochu zábava. Jaké jsou nejčastější druhy sexu, které zažíváme? Podívejte se na ně!

Článek

Každá žena potřebuje něco jiného. Foto:

4 sexuální polohy, které znáte, ale takhle si je užijete mnohem víc

Každý člověk miluje sex. To, že máte rádi pořádnou akci v posteli, neznamená, že snesete všechny polohy, co vyžaduje vaše drahá polovička. Na některé se musíte velmi...

reklama

reklama

reklama