Tohle jsou 4 věci, kterými muže absolutně odradíte. Dámy, děláte některou z nich?

Co muže na ženách nepřitahuje - Obrázek 6 Foto:
Co muže na ženách nepřitahuje - Obrázek 6
Foto: profimedia.cz

Většina žen se snaží vypadat neustále dokonale. Je ale takový „perfektní“ look to, po čem muži doopravdy touží? Následující 4 věci vás možná vyvedou z omylu.

Velká vrstva make-upu

Muži na ženách milují přirozenost. Ať už tomu věříte, nebo ne, mnohem více ocení jen jednoduchý a přirozený vzhled, který vykouzlíte pouze pomocí řasenky, lehkého BB krému a jemné rtěnky. Tuna líčidel je spíše odrazuje. Nikdo se totiž ráno nechce v posteli probudit vedle úplně jiného člověka. Takže pozor na to dámy.

Dlouhé a křiklavě barevné gelové nehty

Možná se vám tento způsob manikúry líbí, ale opět radši zůstaňte u přirozenějšího vzhledu. Ženy se špičatými drápy připomínají čarodějnice a to rozhodně není nic sexy. Vsaďte raději na francouzskou manikúru, nebo přirozeně barevný lak na nehty. Doporučujeme barvy jako bílá, nude, světle růžová atd.

Článek

16 nejděsivějších rodinných fotek Foto:

GALERIE: 16 nejděsivějších rodinných fotek, z kterých se vám udělá špatně!

Mysleli jste si, že vaše rodina není normální? Tak to jste ještě neviděli následující exoty.

Umělé řasy

Opět jsme u toho – PŘIROZENOST je základ. V dnešní době nosí stále více slečen umělé řasy. Jistě, má to určité výhody. Ráno se probouzíte s krásným pohledem a vypadáte stejně, i když jste odlíčená. Nese to s sebou ale i určitou daň. Leze to vcelku do peněz, chce to totiž chodit minimálně každé tři týdny na doplňování. Ve většině případů, když se žena rozhodla řasy sundat, přišla s nimi i o své vlastní a pak vypadala jako po chemoterapii. Nemůžete si pořádně promnout oči a to všechno proč? Abyste byla hezčí? Většina mužů opět hlasuje pro přirozenější vzhled, takže jestli nad umělými řasami přemýšlíte, dobře si to rozmyslete.

Složité účesy

Mužům se na ženách nejvíce líbí rozpuštěné a dlouhé vlasy. Ideálně trochu vlnité. To je super zpráva ne? Zapomeňte na žehličky, drdoly a hodiny strávené v koupelně. Vašeho vyvoleného pravděpodobně stejně nejvíce oslníte v rozevlátých, volně splývajících vlasech.

Co muže na ženách nepřitahuje - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama