Učitelka na prestižní škole přemlouvala studenty, aby měli sex s její dospělou dcerou

Chlípná učitelka přemlouvala žáky k sexu s vlastní dcerou  Foto:
Chlípná učitelka přemlouvala žáky k sexu s vlastní dcerou

Nad učitelkou, která pomáhala vysokoškolským sportovcům s doučováním, se stahují mračna. Je totiž obžalována ze sexuálního harašení.

Notre Dame: Profesorka přemlouvala studenty s afroamerickými kořeny, aby měli sex s její dcerou (20). Vše se údajně odehrálo v době, kdy studenty doučovala.
V průběhu vyučování dělala nevhodné narážky na to, jak jsou černí studenti lépe „vybaveni“ a že její dcera by takového přítele potřebovala. 

John Doe, jeden ze sportovců na vysoké škole Notre Dame, s dcerou profesorky dokonce i chvíli chodil. Neunesl však neustálé dotazy týkající se jejich sexuálního života.

Profesorka stejným způsobem obtěžovala za minulý rok  celkem čtyři studenty. Jeden z nich v průběhu semestru odmítl na doučování chodit a podal na školu žalobu. Vedení univerzity se k celému incidentu ještě nevyjádřilo.

Článek

Fakta, která vás zvednou ze židle  Foto:

FAKTA o ženské masturbaci: Víte, že sní o sexu s kamarádkou? A že jsou sprosté jak dlaždič?

To, že ženy masturbují, ale nemluví o tom, je věc veřejná. Máte pro vás předhled informací, které vás zcela jistě překvapí!

 

Článek

Melody Lippert (38) a Michelle Ghirelli  Foto:

Učitelky Melody a Michelle spaly se studenty, občas jim dávaly i koks

Pamatujete si na vaši třídní, které byla stejně atraktivní jako zanešená spára v koupelně, páchla po potu a pro facku nešla daleko? Tak to není případ Melody Lippert (38)...

reklama

reklama

reklama