Vědci zjistili, ve které zemi lidé nejčastěji podvádějí svoje partnery. Neuvěříte, který národ vyhrál

Ve které zemi se nejvíce podvádí? Foto:
Ve které zemi se nejvíce podvádí?
Foto: iStock

Dost by nás zajímalo, jak dopadli Češi.

Podvádění vašeho partnera nikdy nebylo dobrým nápadem ani by mu nemělo být tleskáno. Bohužel, pokud jde o nevěru, někteří lidé si prostě nemůžou pomoct. A i když se to děje ve všech zemích světa, některé národy údajně podvádějí více než jiné. Ptáte se, které? Myslíte, že Británie, Amerika nebo třeba Francie? Pak vás možná odpovědí dost překvapíme. Výzkumy totiž dokazují, že nejvíce nevěrní jsou Skandinávci.

Článek

Země nábytku IKEA, velkých vlněných svetrů a kriminálních dramat je podle statistik nejnáchylnější k nevěře. Konkrétně se na vrcholu umístilo Dánsko – k mimomanželským pletkám se v průzkumu přiznalo 46 % lidí. Na stát s 5 miliony obyvatel docela slušné číslo. Hned za Dány jsou Norové s 41 % podvádějícími. Island a Finsko pak obsadily 3. a 4. pozici s 39 a 36 % nevěrných lidí. To znamená, že pokud byste znali 10 sezdaných párů ze Skandinávie, nejméně 4 z nich budou nevěrní. Minimálně dvě třetiny lidí z uvedených zemí spí s někým jiným, když mají partnera. Zpráva uvádí, že celosvětový průměr sexu na jednu noc je 44 %. Studie analyzovala i sexuální návyky dalších národů. Řekové například mají nejvíce análního sexu a Indové jsou nejvíce spokojení se svými milostnými životy. Průzkum trval tři měsíce a zahrnoval různá vědecké i nevědecké údaje ze zemí na celém světě.

Článek

Nevěrníci to mají v genech Foto:

VĚDCI ZJISTILI: Podvedla vás jednou? Podvede vás znovu! Mají to v genech, s předpoklady k podvádění se už rodíme

Udělá to zas! Možná, tedy skoro určitě. Jenže za to nebude moct. Vědci zjistili, že lidé s dlouhou variantou genu dopaminového receptoru podvedli svoje partnery v 50...

Článek

Šlo to dost snadno Foto:

FOTO: Týpek přesvědčil holku, aby podvedla svého kluka. Poslal jí totiž fotku svého penisu! Takhle to dokázal

Holky prý takové fotky nechtějí, ale jedna taková se nechala nachytat v drsném pranku.

Článek

reklama

reklama

reklama