VIDEO 18+: Lesbičky se poprvé dotýkají penisu. Jejich šílené reakce vás totálně rozsekají

Lesby si poprvé sáhly na penis Foto:
Lesby si poprvé sáhly na penis
Foto: Youtube

Jak se asi při tom musely cítit?

Schválně, co jste si řekli jako první, když jste zahlédli nadpis tohoto článku? Něco jako Ó můj bože? Nebo něco peprnějšího? Zkuste se nad tím ale zamyslet: představte si, že jste žena, která nikdy neměla v ruce penis... nezajímalo by vás, jaký to asi musí být pocit? Nechtěli byste si vyzkoušet například jaký je rozdíl mezi klidným a vzrušeným stavem?

Článek

Kamarád taky rád, kamarádka ještě radši! Foto:

VĚDCI OZKOUŠELI: Všechny ženy jsou lesby! Dámská jízda vaší holky dostává nový rozměr...

Tým vědců z univerzity v Essexu dělal výzkum na téměř 350 ženách. Některé se prohlašovaly za heterosexuálky, jiné byly lesby. Ukázalo se ale, že hetero ženy lhaly, chutě...

Lesbické zpívající duo a zároveň partnerky Briand a Chrissy se rozhodly toto umožnit třem vybraným lesbičkám, které si ještě nikdy na penis nesáhly. Celý proces natočily a video pak zveřejnily na internetu. A reakce těchto tří "neposkvrněných" žen na kontakt s mužskou chloubou jsou naprosto odzbrojující: Je měkčí, než jsem si myslela... Je mnohem těžší, než jsem čekala... Netušila jsem, že koule jsou tak velké... A to není zdaleka všechno. Na více dojmů z jejich tak trochu jiného poprvé se můžete podívat v následujícím videu. Věřte nám, že to za to opravdu stojí.

Článek

Katy Perry Foto:

GALERIE: Katy Perry otevřeně promluvila o svých lesbických zkušenostech! Kolik holek měla?

Americká zpěvačka Katy Perry se v sobotu večer na kampani Gala pro lidská práva vyjádřila o svých dávných bojích se sexualitou.

Článek

Na co si nejraději kliknete vy? Foto:

VÝZKUM: Lesby, trojky, celebrity? Neuvěříte, na co se ženy nejčastěji dívají v pornu!

Mysleli jste si, že se ženy na porno nedívají? Tak to jste vedle jak ta jedle. Dívají. A dokonce vyhledávají odvážnější videa než muži.

reklama

reklama

reklama