Conchita Wurst už nechce vypadat jako žena! Slavná vousatá zpěvačka představila fanouškům svůj nový chlapácký vzhled. Budete zírat!

Slavná Conchita se velmi změnila!  Foto:
Slavná Conchita se velmi změnila!
Foto: Instagram.com

Tohle je vážně velká změna!

 

Pamatujete si na Conchitu Wurst, vousatou zpěvačku, která vyhrála soutěž Eurovision Song Contest? Díky svému rozpoznatelnému, okouzlujícímu a jedinečnému vzhledu se stala hudební senzací a je spolu s kapelou Lordi asi nejvýznamnějším výhercem této mezinárodní soutěže. Za pseudonymem Conchita Wurst se skrývá zpěvák Thomas Neuwirth, který okouzlil hudební fanoušky písní Rise Like A Phoenix. 

Článek


Conchita ale zaujala nejen svým hlasem, ale také neobvyklým vzhledem. Ten se ale nyní rapidně změnil. Neuwirth se totiž rozhodl, že chce se svým alter egem skoncovat. Její vzhled se začal proměňovat a je teď daleko maskulinnější, než byla dříve. Také v šatech už ji příliš neuvidíte. Jediné, co zůstalo, jsou perfektně zastřižené vousy a pečlivě upravené vlasy. Conchita tak pomalu ale jistě mizí ze scény. A na její místo nastupuje stále mužnější Neuwirth. 

 

Conchita vypadá mužněji.  Foto:

Článek

Vousatá zpěvačka bodovala na soutěži Eurovize. Foto:

Vousatá zpěvačka Conchita Wurst uveřejnila nahou fotku ze sprchy, není to už trochu moc?

Thomas Neuwirth alias Conchita Wurst je vousaté zjevení, které před rokem zvítězilo v soutěži Eurovize a podle zlých jazyků hlavně kvůli svému bezpohlavnímu zjevu. A...

Článek

Conchita ten den nějak nebyla ve formě... Foto:

Conchita Wurst se vyfotila s Romanem Šebrlem: Něco na ní ale bylo špatně…

Jak asi víte, v Praze se objevil rakouský zpěvák Thomas Neuwirth, respektive jeho umělecké alter ego Conchita Wurst. Ani bývalý olympionik a náš zprávař Roman Šebrle...reklama

reklama

reklama