FOTO: Další podvod, nebo tragédie? Jak je to doopravdy s brutální Kazmovou bouračkou?

Že by další nepovedený žert známého provokatéra? Foto:
Že by další nepovedený žert známého provokatéra?
Foto: Instagram.com/Facebook.com

Usvědčili fanoušci oblíbeného showmana z další lži?

Kamil Bartošek alias Kazma včera zase čeřil vody sociálních sítí. Po srážce s divokým prasetem údajně skončil v nemocnici, jenže zapomněl na to, že tam venku jsou i lidi, kteří jsou jedním pohledem schopní určit všechny nesrovnalosti.

Článek

Jak se vrátil Kazma do Čech? Foto:

VIDEO: Kazma je tu s další pohádkou! V odfláknutém videu tvrdí, že přiletěl vrtulníkem a na hranicích zapálil auto!

Největší virální hit poslední doby má další pokračování. A internetová hvězda v něm zase dělá ze všech hlupáky.

V komentářích na jeho facebookovém profilu tak lidé diskutují nad tím, proč má Kazma dýchací masku, když saturace jeho krve kyslíkem je 99 procent, proč je ušpiněný od krve nebo jak je možné, že jeho podlitiny nevypadají čerstvě, ale jako několik dní po nehodě

Pak se ale v komentářích pod jedním z několika reportů z téhle brutální nehody objevila fotka od jednoho z fanoušků, na které stojí vysmátý Kazma před svým již naloženým Range Roverem a rozhodně nevypadá, že by musel být převezen do nemocnice a následně ošetřován tak, jak posléze ukazuje ve videích.

Jak to bylo s nehodou doopravdy? Foto:

Smysl pro humor je něco, co je pro každého z nás vlastní, takže jako vtípek fajn. Ovšem vzhledem k tomu, že si Kazma buduje popularitu na něčem tak nepopulárním, jako je přehánění následků havárie, už nezbývá opravdu nic jiného než kroutit hlavou.

Kazma zdraví své fanoušky z nemocnice. Foto:

reklama

reklama

reklama