FOTO: Šok! Zpěváka Eda Sheerana srazilo auto a skončil v nemocnici! Co se mu stalo?

Zpěvák Ed Sheeran skončil v nemocnici. Foto:
Zpěvák Ed Sheeran skončil v nemocnici.
Foto: profimedia.cz

Musí fanynky jednoho z nejpopulárnějších zpěváků současnosti trnout hrůzou?

Hudební svět zasáhla nečekaná událost! Jednoho z nejpopulárnějších zpěváků současnosti Eda Sheerana totiž brutálně srazilo auto! Detaily nehody dosud nejsou známy (fotografie na obrázku je prozatím ilustrační), k děsivé události ale podle všeho došlo, když jel populární zrzek na kole. Ihned poté byl převezen do nemocnice.

Článek

Ed Sheeran a Taylor Swift Foto:

Šok! Zpěvák Ed Sheeran se vyspal s kamarádkami Taylor Swift! Skončil snad v posteli se Selenou a Carou Delevigne?

Sympatický zpěvák nesbírá pouze hudební ocenění, slaví úspěch také u představitelek něžného pohlaví. Pro magazín Rolling Stone se v jednom rozhovoru rozpovídal o svých...

Fanynky hudebního idola ovšem nemusí panikařit, zpěvákovi se údajně nic vážného nestalo a Ed má podle všeho pouze zlomenou ruku. I to však může řadu jeho fanoušků rozesmutnit. Zlomená ruka totiž může závažně narušit jeho aktuální světové turné a je možné, že hudební hvězda bude muset řadu svých koncertů zrušit.

Ed Sheeran tak aktuálně čeká na zprávy lékařů a jejich rady. Stejně jako my na oficiální zprávu jeho mluvčích, abychom věděli, co přesně se zpěvákovi stalo. Hlavní ovšem je, že Ed Sheeran z nehody dle všeho vyvázl bez vážnějších zranění.

Ed Sheeran si při nehodě zlomil ruku. Foto:

Článek

Článek

Sophi Turner a Joe Jonas se budou brát. Foto:

Hvězda ze Hry o trůny se zasnoubila se svým přítelem z Jonas Brothers! Vydrží tenhle vztah?

21letá Sophi Turner právě oznámila zasnoubení se svým přítelem Joe Jonasem. Krásná herečka ze Hry o trůny poslala snímek na svůj instagamový profil, kde se pochlubila...

reklama

reklama

reklama