GALERIE: Bizár! Tohle všechno požaduje Justin Bieber na svých koncertech! Jeho šílený seznam vás dostane

Co všechno chce Justin na turné? Foto:
Co všechno chce Justin na turné?
Foto: profimedia.cz

Vážně tohle všechno potřebuje?

Zpěvák Justin Bieber patří nejen mezi největší pěvecké idoly puberťaček, ale také mezi největší primadony showbyznysu, jemuž nejsou skandály cizí a život v luxusu si prostě umí užít. A svými přemrštěnými nároky nejspíš dohání mnohé k šílenství. Nasvědčuje tomu aspoň neuvěřitelný seznam jeho požadavků z aktuálního turné v Indii. Jeho nároky jsou totiž opravdu šílené!

Článek

Co všechno Justin při svém pobytu vyžaduje? Je to zejména pořádný počet aut, jenž se skládá z konvoje deseti luxusních sedanů, dvou ještě luxusnějších autobusů a Rolls Royce. Hádejte, v čem asi pojede on. Dále požaduje 8 členů ochranky, ping-pongový stůl, vlastního konzoli Playstation, pohovku, pračku, ledničku, vířivku a masážní stůl s osobní masérkou, která mu bude k dispozici po celé turné. Doufejme, že opravdu jen na onu masáž.

Požaduje totiž nejen speciální olejíčky či sadu na jógu, ale také desítky balení kapesníčků. Jo, a jelikož se jedná o hvězdu první velikosti, samozřejmě nemůže zapomenout ani na vlastní helikoptéru, s níž bude létat na koncerty. Jeho uniklému seznamu se nyní diví celý internet. Přijde vám přemrštěný, nebo to vzhledem k jeho slávě považujete za zcela normální?

Justin Bieber opravdu netroškaří. Foto:

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama