GALERIE: Jak dnes vypadá Buffy, přemožitelka upírů? Ze sexy herečky se stala stárnoucí mamina!

Jak vypadá herečka dnes? Foto:
Jak vypadá herečka dnes?
Foto: profimedia.cz

Věk se začíná na slavné seriálové hvězdě bohužel dosti podepisovat.

Oblíbený seriál Buffy, přemožitelka upírů si jistě většina z vás ještě pamatuje velmi dobře. Vyrostla na něm ostatně nejedna generace školáků a někteří z nás si ho možná rádi pustí i dnes. Z představitelky titulní role, půvabné Sarah Michelle Gellar, pak udělal seriál televizní hvězdu první velikosti. Svým roztomilým kukučem a sexy zevnějškem navíc dokázala rozpálit nejednoho chlapa a byla jednou z nejpůvabnějších hereček začátku tisíciletí. Jenže tyto doby už jsou nejspíš nenávratně pryč.

Článek

Herečka sice rozhodně nepatří mezi ošklivky a svůj půvab ani roztomilý úsměv rozhodně nezapře, postupující věk je na ní však přece jen znát a ani evidentní kosmetická výpomoc jí příliš nepomáhá. V obličeji jsou vidět vrásky, mnohdy vypadá krapet otekle a také pohled na její postavu dává jasně najevo, že má svá sexy léta už za sebou.

Po známé herečce se navíc v posledních letech takřka slehla zem a dělá jí čím dál větší problémy se prosadit. Filmové role nepřicházejí a její pokusy o seriálové hity jsou vždy zrušeny po první neúspěšné sérii. Sarah se tak poslední roky věnuje převážně rodině, hlavně svým dvěma dětem. Doby, kdy platila za jednu z nejpůvabnějších hereček, jsou pak už pryč.

Herečka Sarah Michelle Gellar. Foto:

Článek

Jak vypadá herečka dnes? Foto:

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá Stiflerova máma? Známá herečka začíná svým vzhledem mnohé děsit

Slavná herečka se snaží bojovat proti stárnutí. Moc se jí to ale nedaří.

Článek

reklama

reklama

reklama