GALERIE: Jak ve skutečnosti vypadá Noční král? Záporáka ze Hry o trůny hraje tento slovenský fešák!

Jak vypadá představitel Nočního krále? Foto:
Jak vypadá představitel Nočního krále?
Foto: HBO a Facebook.com

Jak vypadá herec, který nás děsí coby největší hrozba slavného fantasy seriálu?

Asi všichni diváci oblíbeného seriálu Hry o trůny se shodnou na tom, že zde neexistuje děsivější postava, než jakou je záporák Noční král. Hlavní hrozba tamního Západozemí, která už začíná se svými Bílými chodci hlavním postavám solidně zatápět, svou dokonalou maskou děsí nejednoho diváka. Víte ovšem, že ikonického záporáka hraje pod tunou make-upu slovenský herec, jenž má do děsivé vizáže opravdu daleko?

Článek

Jak lidé reagovali na šokující šestou epizodu Hry o trůny? Foto:

GALERIE: 12 nejvtipnějších reakcí internetu na novou šokující epizodu Hry o trůny! Tyhle memy vás totálně sejmou

Nejnovější epizoda Hry o trůny vyvolala v divácích silné reakce. Co je pobavilo nejvíc?

Role Nočního krále se totiž zhostil sedmačtyřicetiletý slovenský herec Vladimír Furdík. Ten začínal jako kaskadér ještě v tehdejším Československu, postupem let se ovšem vypracoval ve světovou kaskadérskou špičku a podílel se na velkých hollywoodských produkcích. Jeho kousky tak můžete zahlédnout ve filmech Princ z Persie, bondovce Skyfall či druhém dílu Thora. Dělal také dubléra hollywoodské hvězdě Channingu Tatumovi. Postupem času ovšem přešel k herectví a jeho největší rolí je dosud právě hrozivý Noční král.

Zajímavostí je, že slavného záporáka hrál původně někdo jiný a Vladimír byl do role přeobsazen až v šesté sérii. Původně hrál v seriálu Bílého chodce, jehož při bitvě o Tvrdodomov porazil Jon Sníh, a objevil se i v jiných bojových scénách. Nyní už je však pro diváka jenom Nočním králem, jenž nás bude svým pohledem děsit ještě hodně dlouho. Ve skutečnosti se přitom jedná na první pohled o sympaťáka, který je ženatý a v soukromí si užívá spokojeného rodinného života.

Herec Vladimír Furdík Foto:

Článek

Taky vám Sophie Turner zvedá tep? Foto:

GALERIE: Sansa Stark rozpálila fanoušky Hry o trůny! Ukázala se před nimi jenom v tangách!

Přemýšlíte, za jak dlouho byste z ní ty šaty strhli? My teda rozhodně.

Článek

reklama

reklama

reklama