GALERIE: Justin Bieber se konečně pochlubil svou sexy přítelkyní. Podívejte se na její nejžhavější fotky

Tohle je nová přítelkyně Justina Biebera. Foto:
Tohle je nová přítelkyně Justina Biebera.
Foto: profimedia.cz a instagram.com

Taky vám přijde hezčí než Selena Gomez?

Známý bouřlivák Justin Bieber je známý tím, že u žádné přítelkyně nezůstane příliš dlouho a od rozchodu se Selenou Gomez střídá milenky jako ponožky. To už ovšem podle zahraničních médií tak úplně neplatí. Slavný zpěvák si už několik týdnů hraje na hodného hocha, přešel na víru a podle spekulací zahraničních médií má dokonce novou vážnou známost. A je to doopravdy kus.

Článek

Jeho novou vyvolenou je herečka a modelka Paola Paulin, která hraje například v seriálu Hráči s Rockem v hlavní roli. Vedle Biebera se pak v poslední době pohybuje podezřele často a jedná se prý o jeho novou přítelkyni. Naposledy byl spolu pár spatřen u kostela pastora Carla Lentze, jenž je Justinovým kamarádem a mentorem, který mu měl údajně novou holku schválit. A podle úsměvů mladé dvojice se zdá, že se jim to podařilo.

A Justin zase jednou ukázal, že má opravdu parádní vkus. Paola je totiž opravdová kráska, která se na Instagramu ráda chlubí svou sexy postavičkou a provokativními výstřihy. Podle mnohých fanoušků se dokonce jedná o jednu z nejhezčích přítelkyní, kterou Justin doposud měl. Tak doufejme, že si Bieber konečně našel vážnou známost a nejedná se jen o další několikadenní románek. Jak se tato kráska líbí vám?

Justinova nová přítelkyně. Foto:

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama