GALERIE: Manželka Chestera z Linkin Park zveřejnila poslední společnou fotku před smrtí. Z jeho pohledu vám půjde mráz po zádech!

Jejich poslední společná fotografie. Foto:
Jejich poslední společná fotografie.
Foto: profimedia.cz a twitter.com

Na co frontman kapely Linkin Park v tu dobu asi myslel?

Za několik dní uplynou už dva měsíce od tragické sebevraždy populárního zpěváka skupiny Linkin Park, jenž se oběsil ve svém vlastním domě. Z nečekané ztráty, za kterou může podle všeho jeho boj s depresemi, se pak stále nemůžou vzpamatovat nejen jeho fanoušci, ale zejména jeho rodina v čele s šesti dětmi a manželkou Talindou.

Článek

Jak Chester Bennington zaopatřil svoji rodinu? Foto:

Takhle zesnulý zpěvák Linkin Park Chester Bennington zaopatřil svou rodinu! Jeho poslední gesto vás rozpláče!

Srdceryvné detaily ohledně zpěvákovy poslední koupě byly právě zveřejněny.

Právě ta nyní na svém Twitteru zveřejnila fotografii, která vhání všem fandům slzy do očí. Jedná se totiž o selfíčko pořízené Talindou jen pár dní před jeho sebevraždou. Jedná se tak podle všeho o jejich poslední společnou fotografii! Chester si na fotce užívá nádherné chvíle s rodinou a podle jeho úsměvu téměř září štěstím.

Vdova po slavném zpěvákovi ovšem přidala k fotografii velmi smutný, a bohužel také pravdivý vzkaz: „Tohle bylo pár dní předtím, než si můj manžel vzal život. Už tehdy tam byly myšlenky na sebevraždu. Nikdo je ale neviděl.“ A právě z faktu, že Chester za svým úsměvem bojoval s depresemi a myšlenkami na svůj dobrovolný odchod ze světa, jde většině fanouškům mráz po zádech. Jedna z jeho posledních fotek před smrtí tak vyvolává v příznivcích kapely opět velký smutek.

Chester Bennington a jeho poslední fotka s rodinou. Foto:

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama